Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Airidas_Krc

Jefro_Grand

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Jefro_Grand
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Spread / INV
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: Video gale
  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 00:00 iki 00:07 SPREAD. 6/6 iš 31 atstumo. Nuo 00:07 iki 00:09 INV, ir nuo 00:10 iki 00:16 vėl INV. [Matosi, kad užspaudžia INV ir nusiemą vieną GS narį]
  • -1 ĮSP.
  • Dėl spreado lygiai tokia pati situacija čia: 
    Spoileris

     

    Dėl INV lygiai tokia pati situacija čia:

    Spoileris

     

    Papildau: Salvio situacija visiškai kitokia, nes į jį šaudo grynai per kampus arba į jį bėganti, o tu ramiai šaudaisi nuo 00:10 iki 00:16. Jam viskas limpa, o tau ne, užspaudei, kad jį nusiimtum. Numečiau temą Fro_Zen kuri yra lygiai tokia pati situacija, kaip ir dėl INV ties 00:07 sek, o apie kažkokius "spaudimus" tu nekalbėk, nes viskas matosi unban temose su tavo vardu ir direktorių papeikimuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

MERGAITE PARASYK MAN SAVO NUMERI, ISKVIESIU AS TAU UBERI

Sveikas,

00:00 iki 00:07 SPREAD. 6/6 iš 31 atstumo. 

[ Ką aš tau galiu pasakyti, buvau atsitūpęs ir šaudžiau į stovintį žmogų, kas čia blogo? Atstumas tikrai nėra didelis, gali pats prasitestint, kad įmanoma taip sušaudyt, beto iš pradžių pataikiau 3 kulkas iš eilės, o poto vieną pramissinau ir vėl 3 kulkas pataikiau į minimaliai judanti žmogų (atrodo čytus kuri, turėtum nusimanyti apie juos) ]

INV nuo 00:07 iki 00:09 INV ir nuo 00:10 iki 00:16 vėl inv. [Matosi, kad užspaudžia INV ir nusiemą vieną GS narį]

[ Pirmoje situacijoje dėl INV, tai kulkos tiesiog nelipo dėl pašokimo animacijos, ir net nerodo animacijos kraujo ir kaip priėmu žalą. O kitoje situacijoje, tai čia buginasi, dėl to ir nekimba tos kulkos, koks man tolkas naudot INV ant full hp ir kai dar esu The Ballas pavaduotojas, pas tavęs logikos nulis ]

 

Vos tik gaunat spaudimo, iškart prasideda nuvertinėjimai, nu tai koks įdomumas čia su jumis tada kariaut? 

 

P. S IR TEN KUR NUMETEI TEMAS, TAI SITUACIJOS YRA VISIŠKAI SKIRTINGOS, IR JOS DABAR ČIA VISIŠKAI NEĮTEMA

 

Va čia panaši situacija, kaip nekimba daug kulkų, dėl šokinėjimo, animacijų ir visokių bugintų kampų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...