Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Krusty_Mafija

Matas_Ammo

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Krusty_Mafija
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Matas_Ammo
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Šis anti cheat narys labai ahuelnas trinti mano komentarus po tema, kurioje aš buvau nufilmuotas cheateriu skiltyje, aš viska ten išdėčiau kodėl nekibo kulkos, kita diena pachekinu jis jau ištrintas (P.S patikrinkit kas ištrynė jeigu įmanoma, galbut ir ne ammo) Tada parašiau per naujo ir gavau netgi 5 įsp už pašalinį komentavima. Jeigu sakysi, kad ne toks forumas atsako tai yra pilna tokių temu kur atsako kas lošė ir nededat įsp, aš pats ne per tikrus forumus dažniausiai atsakau, nes real bane, tad šitas atmazas nepavyks ammo :) 
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Anti Cheatas
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
    Spoileris

     tema kurioje buvau atsakes ir buvo ištrintas komentaras.

    4518f5b6da6584c6c870d3b85fcf6f0b469.png

     

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Tikrai ne. 

pApildau:nebejuokauk cheateri lagino ten dosina tokie kaip nojakas. O dėl kad ne tas vp gerai numesiu temu galės patikrint ar jiems įsp mete už komentavima :)

 

papildau2: bet tu toks daužtas xd db atslepe komentara mano ar taip gražu? Jeigu eina tegu sutikrina. Vadinas cia anti cheatas toks 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...