Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Hot_Cold

[ĮGYVENDINTA]

Klubų update  

19 balsai(-ų)

  1. 1. Ar praverstu?



Rekomenduoti pranešimai

nežinau buvo siūlyta ar ne, bet taigi siūlau sukurti kokią nors komandą, su kuria būtu galima pažiūrėti kurie klubai turi 5 prisijungusius narius, nes labai paleva yra kai nori pult kitą klubą su savo klubiečiais ir atskrendi ir nėra jų pakankamai, nemanau, jog tai būtu sunku padaryti ir labai praverstu sarg.lt serveryje :D naudojama komanda galėtu būti pvz /klubaion arba /onklubai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 minutes(-ių), Shelby_Cobra rašė:

Mano manymu geriau palikti kaip buvo nuo senų laikų, kad nežinai kiek kitas klubas turi narių, o ir nuskristi iš vieno į kitą klubą nėra sudėtinga.

Tai jo, nemanau kad turėtu rodyti tiksliai kiek narių klubo yra prisijungusių, nes tada žinotu ar turi pranašumą ar ne, būtu nęsamonė :D tiesiog galėtu parodyt, ar yra galimybė užpult.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Hot_Cold rašė:

Tai jo, nemanau kad turėtu rodyti tiksliai kiek narių klubo yra prisijungusių, nes tada žinotu ar turi pranašumą ar ne, būtu nęsamonė :D tiesiog galėtu parodyt, ar yra galimybė užpult.

Kalbėjau apie 5 rodmą, mano mano tame ir įdomumas kad nežinai turi ar neturi, o nuskristi kitur nedaug laiko atima, čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Shelby_Cobra rašė:

Kalbėjau apie 5 rodmą, mano mano tame ir įdomumas kad nežinai turi ar neturi, o nuskristi kitur nedaug laiko atima, čia tik mano nuomonė.

Kur čia įdomumas nuskrist nusileist ir jeigu nėra 5 on vėl stuntą paskui ruošt :Dd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...