Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Valentinas_Kasteckis

/aktorius - į namų interjerus

a  

38 balsai(-ų)

  1. 1. a

    • uz
      31
    • pries
      7


Rekomenduoti pranešimai

Ką daro komanda /aktorius ? - Sukuria aktorių sklypuose kurių kaina 5-15m/mėn

 

Ar galima sukurti aktorių su komanda /aktorius statomuose namų interneruose? - Ne

 

 

Koks mano pasiūlymas? Kad įšeitu sukurti aktorių statomuose namų interjeruose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Kenji_Yamamoto rašė:

Nepritariu, net nebūtų kur normaliai vietos jo pastatyti tai nebent 200m lofte

 

Nepritariu tau, su 100 baldų net pusės interjero kolkas neužpildžiau, rasčiau kur puikiai pastatyti aktorių ir net ne vieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 32 minutes(-ių), Valentinas_Kasteckis rašė:

 

Nepritariu tau, su 100 baldų net pusės interjero kolkas neužpildžiau, rasčiau kur puikiai pastatyti aktorių ir net ne vieną.

tai ir neužpildisi su šimtu baldu, o kai nrml pastatysi normaliai baldų tai tada kitas reikalas, tada tikrai nerasi kur padėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Kenji_Yamamoto rašė:

tai ir neužpildisi su šimtu baldu, o kai nrml pastatysi normaliai baldų tai tada kitas reikalas, tada tikrai nerasi kur padėt

Vel iš tusčio į kiaurą teiginys, jeigu vėl cituosi, kita kartą neatsakysiu. Tebūnie assuminu, kad nesupratai ką pasakiau ir detaliau paaiškinsiu.

 

Aš tau sakau, kad turiu interjerą už 65mln, jau turiu nusipirkęs apie 100 baldų ir įsirengiau tik kelis kambarius, liko dar 2 visiškai tušti kambariai, tai tavo teiginys, kad "nebus kur aktoriaus pastatyti" yra visiškai kvailas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai už! Nes daug gražiai loftai atrodytu tiek pačiam būtų smagu prie kokiu durų pastatyti po apsauginį ar panašiai. Mano nuomonė tikrai verta ir loftams įdėti. 

@Naikon_Glitched

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...