Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Airidas_Krc

Zygis_Pahmel

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Zygis_Pahmel
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Ridos botas / auto atsakiklis.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: Video 00:09 sek
  • Ar cheatino veiksmo metu?: Ne
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video, liepiau neatsakyti i arbotas 10 sek, atsakydavo kas 1-3sek ir atsijunge.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prie šio IP žaidžia du asmenys.
Plius net kai kariaujam žaidžiu aš ir Danke ir yra toks pat IP ir abu dalyvauja ir galit patikrinti, kad kai vyko tas dienas karai, buvo toks pat IP abiejų ir abu šaudė, nors jūs sakytumet, kad kai čytina prisigalvojame įvairiausiu situaciju, tai dabar išeina jeigu žaidžia brolis, tai bus nubausti abu nejuokinkit.

Aš suprasčiau jei aš ant savo brolio acc žaisčiau ir pasigaučiau ridos botu ir sakytu, kad čia žaidė brolis, būtu nesąmonė, bet dabar su kitu acc žaidžiu.

Plius tuo metu kai kėliau rida Ignas buvo prisijungęs irgi žaidime.

O jei netikit galim abu kalbėt su vaizdu su jumis ir įrodysim, kad žaidžiam abu per tapati IP.                 

Ir šiaip aš nežaidžiu daug sarg, tik kartais prisijugiu, kai nėra ką veikti. Tuo metu kai aš žaidžiu Ignas prie nešiojimo žaidžia, o aš prie stacionaro, bet kai manęs nebūna jis žaidžia prie kito PC, bet sakau jei netikit ką rašau, tam yra skype ten galima ir pakalbėti su vaizdu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...