Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Cyrikas_Asd

Cyrikas_Asd

Rekomenduoti pranešimai

Sveikiii visi!!!

Manau jau senai visiem atsibodę tie punktai kaip prisistatinėti, tai pamėginsiu papasakoti apie save laisvai, o ne pagal punktus.

Visu pirmą esu naujas žaidėjas šitam serveryje, bet aplamai samp'e, niekada neteko žaisti šito žaidimo, nes niekaip neprisiversdavau savęs jo atsisiųsti ir pamėginti, bet galiausiai prikalbino draugai atsisiųsti ir pažaisti kartu su jeis. Galiu pasigirti jau šiek tiek išmokau komandų ir dar visokių dalykėlių serveryje :4_joy:. Žadu žaisti ir mokytis toliau šitame serveryje, nes man čia viskas patinka, bet gal kartais sunervina policija kai per stipriai baudžia. Gerai gana jau apie tą samp'a pats laikas pasipasakoti ir apie save. Esu vardu Andrius, man yra 16 metų, gyvenu netoli Kauno miesto. Labai mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus tai reiškia jog sėdžiu prie kompiuterio labai daug, nes dabar karantinas ką gi daugiau veiksi, mėgstu būti su draugais lauke ir leisti linksmai laiką. Labai mėgstu ilgus ir įdomius pokalbius apie viską apskritai. Esu linksmas, draugiškas, bendraujantis, galiu ištiesti pagalbos ranką kai matau jog tikrai jos reikia, nemėgstu savanaudžių žmonių kurie tik žiūrisi savo subinės, o kiti jiems nesvarbūs, nemėgstu kai yra meluoja ir akivaizdžiai. Esu gan kantus ir kantrus žmogus, gebu vertinti situaciją pagal situaciją :D. Mėgstu žaisti krepšinį, futbolą, tinklinį. Turiu 2 katinukus ir šunis. Serveryje dar draugų nelabai turiu, nes nelabai kas ir bebendrauja, nes visi užsiėmę savo veiklomis manau dėl to :D, bet viskas su laiku manau. Mėgstu žiūrėti siaubo, komedijos, istorijos, veiksmo filmus. Turiu 2 seses, gaila, bet tėvai man nepadovanojo brolio :D. Manau gyvenimo tikslas yra mano kaip ir daugelio žmonių, tai pabaigti mokyklą, susirasti normaliai apmokamą darbą, sukurti šeima aišku pirmiau rasti kur gyventi. Manau esu kaip ir daugelis žmonių nieku nesiskiriu, manau užteks apie mane tiek. Jeigu kažkas įdomu, klauskit, mielai atsakysiu. Malonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...