Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Donatas_Estas

Aidukas_Puma

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Aidukas_Puma
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim ( atstumai )
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

 

Laba diena,
 

Bijau, kad galiu būti sėkmingai už tokius dalykus netyčiom įdėtas į blist'ą, tad pridedu savo versija ir video.

 

Per karą net kelis kartus išmetė tokia lentelė, beje ir naktį žaidžiant, nors net nebuvo šaudoma, o tiesiog taikomasi. Nežinau, net nuo ko čia mėto GTA tokius dalykus, galbūt dėl bandyto keist taikinuko ar nepavykusiu modifikacijų kėlimo kaip efektai ir panašiai. Iš tikro daug laiko neturiu kariauti forumuose kaip ir žaidime, tačiau vadovavimas gaujai greičiausiai baigsis šiandien šiaip ar taip. Pridedu video filmuotą iš mano kitos paskyros, kadangi mane norima atsikratyti žaidime ir pastatyti į kalto žaidėjo vietą. (Galima sutikrinti) 

(čia sudėti du vaizdiniai tiek iš mano pusės, tiek iš administratorių pusės, taip pat noriu paminėti, kad man net nepavyksta pataikyti kulkų su šiuo minimu serverio nusitaikymu).
 



Gražios dienos!


@Admin_Bumeris Tamstos mandagumas neišpasakytas, normali komunikacija :)) Žaidėjus reikia išlaikyti, ir žiūrėti į individualią situaciją, o ne apibendrinti kaip laukiniui ir taip bandyti išlaikyti klientą. Suprantu, kad visi tavo klientai jaunesni už tamsta, bet pagarba vistiek reikia rodyti jei tai yra tavo pajamų šaltinis. O tie vadinami tamstos vadinami "čytai" velnias žino ar yra, jeigu sistema kalba, gal ji galėtu tuomet plačiau pasakyti, jeigu yra vedami logai ir atpažįstamą, ar čia vienintelis logas kurį galima pasakyti yra "per didelis nuotolis"? 

prieš 2 minutes(-ių), Admin_Bumeris rašė:

Vistiek kažkokie čytai, tai trink lauk viską, o ne gero dienos linkėk

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Aidukas_Puma rašė:

Laba diena,
 

Bijau, kad galiu būti sėkmingai už tokius dalykus netyčiom įdėtas į blist'ą, tad pridedu savo versija ir video.

 

Per karą net kelis kartus išmetė tokia lentelė, beje ir naktį žaidžiant, nors net nebuvo šaudoma, o tiesiog taikomasi. Nežinau, net nuo ko čia mėto GTA tokius dalykus, galbūt dėl bandyto keist taikinuko ar nepavykusiu modifikacijų kėlimo kaip efektai ir panašiai. Iš tikro daug laiko neturiu kariauti forumuose kaip ir žaidime, tačiau vadovavimas gaujai greičiausiai baigsis šiandien šiaip ar taip. Pridedu video filmuotą iš mano kitos paskyros, kadangi mane norima atsikratyti žaidime ir pastatyti į kalto žaidėjo vietą. (Galima sutikrinti) 

(čia sudėti du vaizdiniai tiek iš mano pusės, tiek iš administratorių pusės, taip pat noriu paminėti, kad man net nepavyksta pataikyti kulkų su šiuo minimu serverio nusitaikymu).
 



Gražios dienos!

Vistiek kažkokie čytai, tai trink lauk viską, o ne gero dienos linkėk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...