Eiti į turinį
Karko_Snow

REKOMENDUOJU

Rekomenduoti pranešimai

2020-11-11 at 00:55, Kostis_Strike rašė:

kzn visi filmai kaip filmai isskyrus ad astra ,nuobodesnio turbut jau ir nebesukurs

@Kostis_Strike Pasižiūrėk "First Man". Šis filmas turi savo žavesio, aišku ir aktorius Ryan Gosling išdirbo savo vaidmenį ir apskritai niekada dar nebuvo nuvylęs. Ne esmė kiek tos tiesos ar logikos, juk čia menas, reikia vertinti tiesiog kaip filmą, o kad nuobodus, tai greičiausiai pas tave skonis kitoks. Reikia pamatyti daug filmų, kad apskritai suprastum, kur yra geras ir blogas kinas.

Redaguota , redagavo Karko_Space
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 minutes(-ių), Karko_Space rašė:

@Kostis_Strike Pasižiūrėk "First Man". Šis filmas turi savo žavesio, aišku ir aktorius Ryan Gosling išdirbo savo vaidmenį ir apskritai niekada dar nebuvo nuvylęs. Ne esmė kiek tos tiesos ar logikos, juk čia menas, reikia vertinti tiesiog kaip filmą, o kad nuobodus, tai greičiausiai pas tave skonis kitoks. Reikia pamatyti daug filmų, kad apskritai suprastum, kur yra geras ir blogas kinas.

Dekui kaip tik galvojau kazka pasiziuret,

o del to ad astros tai nereik buti kino specu jog suprastum ,kad visa filmo laika pilstoma is tuscio i kiaura

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Kostis_Strike rašė:

jo brad geras aktorius , o del tavo pasiulymo first man ,tai tikrai nedomina tokio zanro dokumentiniai filmai paremti ,,tikrais faktais'' kur nuomone kas istikro ivyko nepageidaujama .

Neziurek jo kaip dokumentikos, ziurek kaip filma mokslines fantastikos. Daug filmu yra neatitinkaciu tikrove, tas pats "The Conjuring", net nusizvengiau, kai pasake, kad tikrais faktas, bet tai nera pagrindinis kriterijus pagal kuri turetume vertinti filma.

Redaguota , redagavo Karko_Space
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...