Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Potato

Kvalifikatoriams

Kvalifikatoriams  

43 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?

    • Taip
      31
    • Ne
      12


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Vakar turėjau tokį įdomų įvykį, tad sugalvojau naują įdėją. Kaip esu TAXI II firmos įgaliotinis atsakau už kvalifikatoriaus tema. Vakar, vesdamas kvalifikacija įtariau, kad žmogus naudoja /gps, buvau 100% įsitikinęs, o tai per kvalifikacija - neleistina. Manau būtu gera idėja padaryti komanda /kpzu. Ši komanda leistu pilnai matyti kokias žmogus komandas parašė. Prie tos pačios komandos taip pat kvalifikatoriams pridėti komanda /kval V_P. Ši komanda leistu kvalifikatoriui pasiūlyti vesti darbuotojui kvalifikaciją. Sutikes darbuotojas sutinka, kad kvalifikatorius galėtu jį žiūrėti /kpzu ir matytu visas jo parašytas komandas. VISAS! Kad ir parašo /tpsf ar /taisyti; /gydytis. Manau tai būtu tikrai gan gera idėja, kadangi kartais tikrai ištinka tokių bajeriu ir nežinai ar tikėti darbuotoju, ar ne. TURITE PILNA TEISE NESUTIKTI SU MANO PASIŪLYMU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sutinku, bet tai reikėtų padaryti nevisiems darbams. Pvz teisėsaugai nereikia šios komandos ar radistams. Arba iš viso tik taksams padaryt, nes tik pas jus kval yra, kad parodyti vietas. O /kpzu man rodos komanda yra klubo lyderio patikrinti kur randasi tavo klubiečiai, tai reikėtų kitos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Sweet_Brother rašė:

Sutinku, bet tai reikėtų padaryti nevisiems darbams. Pvz teisėsaugai nereikia šios komandos ar radistams. Arba iš viso tik taksams padaryt, nes tik pas jus kval yra, kad parodyti vietas. O /kpzu man rodos komanda yra klubo lyderio patikrinti kur randasi tavo klubiečiai, tai reikėtų kitos. 

gali būti, nežinojau. Na tai gali būti bet kokia komanda manau, bet tiesiog taip idėja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...