Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Potato

Kvalifikatoriams

Kvalifikatoriams  

43 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?

    • Taip
      31
    • Ne
      12


Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 valandas(-ų), Mind_Feak rašė:

Ar tau dabar skauda kad jis pažiūrės į tą GPS, kam taip sureikšmint tas kvalifikacijas - Prieš.

 

Kalba eina ne tik apie /gps komandą, bet tokia ir yra vietų žinojimo užduoties kvalifikacijoje paskirtis - patikrinti, ar naujas darbuotojas žino tam tikras serverio vietas (nes taksistuose tai labai aktualu), be /gps komandos naudojimo. 

 

“pzu” komandą kvalifikatoriai turi (gali stebėt pirmo rango darbuotojus), bet pridėti, jog matytų ir rašomas komandas būtų neblogai, kadangi ne vien taksi, tačiau ir kituose darbuose, vairavimo užduotyje kvalifikacijoje negalima naudoti /taisyti ir panašiai.

 

Aš už, niekas nuo šiokios tokios naujovės nenukentės, o tuo labiau palengvins kvalifikatorių darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gal tada man nesuprantančiam kas nors paaiškins o kam išvis tas vietas žinot jei /gps komandą tam ir skirta kad parodytų kur yra tam tikras objektas. T.y jei yra tokia komandą kodėl jos nenaudoti. Panaudojus vieną du arba trys kartus išmoksi tas vietas. Nes realiai mokintis tenka tokių vietų kur dirbdamas kad ir metus nei karto nenuvažiuoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, tikrai sutinku šia įdėja, kadangi tikrai dažnokai pasitaiko naujokų, kurie nepažįsta mapp'o. Tačiau manau, jog negalima būtų naudoti /gps tik tada, kai kvalifikatorius paprašo nuvažiuoti iki darbų bazių, vyriausybės, banko ir t.t. tačiau būtų leidžiama /gps kai kvalifikatorius paprašo nuvežti į vieną iš serveryje esamų klubų, kadangi net ir serverio veteranai nemanau  kad be gps pagalbos rastų vieną ar kitą klubą. Na, nepaisant to, esu tikrai už tavo sugalvotą įdėja. Šaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...