Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Edvinas_Barise

SAMP parsisiuntimas ant Mac

Klausimas

7 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 6 valandas(-ų), Edvinas_Barise rašė:

Tame ir esme, kad netinka ir kiek domejausi operacine sistema nepalaiko 32bit.. 

Aš skaičiau tą patį. Anksčiau veikė ir lošiau normaliai, bet kažkuris OS update pakeitė į 64bit ir nebeveikia ant mano Macbook. Turiu dar iMac bet to nebeupdatinu tai vis dar veikia. Jeigu sužinosi kaip galima padaryti be virtual desktop, pranešk būčiau labai dėkingas nes pagrindinis mano kompiuteris yra Macbook. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Accordo_Silver rašė:

Aš skaičiau tą patį. Anksčiau veikė ir lošiau normaliai, bet kažkuris OS update pakeitė į 64bit ir nebeveikia ant mano Macbook. Turiu dar iMac bet to nebeupdatinu tai vis dar veikia. Jeigu sužinosi kaip galima padaryti be virtual desktop, pranešk būčiau labai dėkingas nes pagrindinis mano kompiuteris yra Macbook. 

Bandau ir pats rasti daugiau atsakymu.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

catalina teturi 64bit supportą (jei gerai atsimenu) geriausias metodas tau žaisti sampą tai bootcampą pasidaryt jei intelinis macas

per ten susirašysi windowsus, ir bus viskas paprastai. Jei jau taip nori ant mac os žaisti sampą tai naudok wine, arba winebottler. Pats ankščiau buvau tam pasidaręs atskirą particiją su bootcampų ir suleidęs win, tai veikė viskas puikiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...