Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Byby_Leskmentas

Lukas_Kalanta

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pussys_Magnet
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Lukas_Kalanta
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): NESALYGIŠKAS KENKIMAS FORUME T.Y ATĖMIMAS MAX RASYMO TEISES UZ IZDM + ATBANINA ZAIDIME SAVO "DRAUGELIUS KURIE GAVO BANUS PER MAFIJU KARUS" BET NEPARASES FORUME KAD ATBANINTAS NES NEBUVO IKELTI DAR IRODYMAI.   // TRINIMAS UNBAN ANKETU
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: ADMINAS TEISESAUGININKAS
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

     

    unknown.png

     

    unknown.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? NE

 

PAPILDAU: TEGU @Emilis_Evil  ir @Admin_Bumeris ar kažkas kurie gali tikrinti logus. Paziuri kada buvo atbaninti Eimantas_United ir Marius_Greendeath.

 

KADANGI JIE YRA KALANTOS DRAUGAI TAI IKĖLĘ ATSIBANINIMUS ISKARTO GAVO ZAIDIME UNBANUS O FORUME NEPARASE ATBANINTAS IR LAUKĖ IRDM.

 

3. TRINA UNBAN ANKETAS KAD ILGIAU BUCIAU BANE NORS NIEKO NENAUDOJAU IR ISKARTO ANTICHEATAS PARASĖ NEPAKANKA NES TEN NE IRODYMAI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vargšas lepunėlis netekai rašymo teisių? O, kai anketoj reikėjo nurodyti aiškiai už ką baną gavai, prisimink ką parašei apie mane ir Bryan_Oconner. Eimantas_United, kas čia per nickas? Žmogus prieš savaitę 25 valandas bane prabuvo, apie kokius atbaninimus tu čia rašai.

 

Marius_Greendeath statistika - 11 banų, visi nepakanka įrodymų arba gražinti kreditai. Galimai šiam žaidėjui yra bandoma pakenkti, nemažai nusiskundimų gavau būtent dėl šio žaidėjo, jog jam nuolatos yra bandoma pakenti, dabar patikrinus pamačiau, kad Marius_Greendeath kažin kiek laiko yra adminas.

 

Žaidėjai gali būti atbaninti ankščiau nei 24 valandos, jeigu adminas tyčia nekelia įrodymų, nors yra prisijungęs. Aš kariauju mafijoj, iššaunu dvi kulkas ir dabar dėl to turėčiau laukti 23 valandų, kol mane atbanins?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Lukas_Kalanta rašė:

Vargšas lepunėlis netekai rašymo teisių? O, kai anketoj reikėjo nurodyti aiškiai už ką baną gavai, prisimink ką parašei apie mane ir Bryan_Oconner. Eimantas_United, kas čia per nickas? Žmogus prieš savaitę 25 valandas bane prabuvo, apie kokius atbaninimus tu čia rašai.

 

Marius_Greendeath statistika - 11 banų, visi nepakanka įrodymų arba gražinti kreditai. Galimai šiam žaidėjui yra bandoma pakenkti, nemažai nusiskundimų gavau būtent dėl šio žaidėjo, jog jam nuolatos yra bandoma pakenti, dabar patikrinus pamačiau, kad Marius_Greendeath kažin kiek laiko yra adminas.

 

Žaidėjai gali būti atbaninti ankščiau nei 24 valandos, jeigu adminas tyčia nekelia įrodymų, nors yra prisijungęs. Aš kariauju mafijoj, iššaunu dvi kulkas ir dabar dėl to turėčiau laukti 23 valandų, kol mane atbanins?

Neparašei kodel istryniai unban anketą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Korupcija! Tapk serverio Skirmantu Malinausku.

 

Juk atrašiau, užpildei unban anketą, kur paprašyta tavęs parašyti už ką gavai baną, parašei "Cheat by 2 duchai". Įžeidimai man ir mano direktoriui, Kuršėnų Profesinio Rengimo Centro studentui Bryan_Oconner. Ne kartą esi įžeidinėjęs unban skilty adminus, kurie tave užbanina, tik tu vienas sau tą leidi. Nuo šiol reikės griežčiau į tai žiūrėti.

 

Jeigu tave taip įžeidinėtų man privačiai rašytum, juk pagal charakterį esi princas, tik princeses kostiume. :27_sunglasses:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...