Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

VasiIy_Bahuriukas

Del nametag.

Ar verta?  

66 balsai(-ų)

  1. 1. Ar apsimoka ?

    • Taip
      19
    • Ne
      47


Rekomenduoti pranešimai

2021-03-31 at 09:59, Karolis_Bandan rašė:

Bet cyteriai gales pasikeist nick ir nebesusirasi :"D

Kaip?

prieš 7 valandas(-ų), Hydra_Pilot rašė:

Koks skirtumas ir taip visi naudoja ta nesąmone, igalinti tai butu jokia nei nauda nei žala, išvis kaip tik idėti tokia versija kaip kažkada buvo idėta r4 ir pasibaigtu visi cheatai, ir visi butu lygus, atsirastu ir įdomumas ir nebebutu nelygibiu

Nepadės.

 

Dabar serveryje man atrodo uždėtas ~15 nametag atstumas, gali pakeist, bet kas čytins vis tiek naudos juos matymui kiaurai sienas ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Emilis_Evil rašė:

 

Dabar serveryje man atrodo uždėtas ~15 nametag atstumas, gali pakeist, bet kas čytins vis tiek naudos juos matymui kiaurai sienas ir t.t.

Su geru nametagu gali matyti daugiau : D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2021-04-01 at 18:00, Hydra_Pilot rašė:

Koks skirtumas ir taip visi naudoja ta nesąmone, igalinti tai butu jokia nei nauda nei žala, išvis kaip tik idėti tokia versija kaip kažkada buvo idėta r4 ir pasibaigtu visi cheatai, ir visi butu lygus, atsirastu ir įdomumas ir nebebutu nelygibiu

Nu jo įdomu kokiam laikui viskas baigtųsi "r4 fix"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2021-04-02 at 01:03, Emilis_Evil rašė:

Kaip?

Nepadės.

 

Dabar serveryje man atrodo uždėtas ~15 nametag atstumas, gali pakeist, bet kas čytins vis tiek naudos juos matymui kiaurai sienas ir t.t.

r4 versija padėtų, kadangi sampfuncsai nebėra supportinami tik bumeriui reiktų stipresnio anticheato, o ne kaip moliūgu gyvenime, kur su fixais apeinamas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Kenji_Yamamoto rašė:

r4 versija padėtų, kadangi sampfuncsai nebėra supportinami tik bumeriui reiktų stipresnio anticheato, o ne kaip moliūgu gyvenime, kur su fixais apeinamas

ver.4.sf failas ir pakeičia gali žaisti su 0.3.7 versija porjektuose kuriuose prašo r4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...