Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Hydra_Pilot

Panaikinti Pavargimo animacija

Pavargimo animacija šaudant  

37 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia naikint anti cbug [Pavargimo animacija]

    • Taip
      19
    • Ne nereikia, nes vistiek nemoku šaudyti
      18


Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 valandas(-ų), Vitaly_Romanov rašė:

Kaip ir būčiau už. bet ...

unknown.png

prieš

Animacija lyg 2000 ms dabar uždėta, iššauk/išskirtinai pajudėk tuo metu ir gausi baną. Kodėl jūs dar vis su tuo cleo kuriat kažką?

 

@Hydra_Pilot matosi vyriškosios lyties atstovas rašo, vienas sakinys tampa penkiom eilutėm teksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Emilis_Evil rašė:

Animacija lyg 2000 ms dabar uždėta, iššauk/išskirtinai pajudėk tuo metu ir gausi baną. Kodėl jūs dar vis su tuo cleo kuriat kažką?

 

@Hydra_Pilot matosi vyriškosios lyties atstovas rašo, vienas sakinys tampa penkiom eilutėm teksto.

 

Čia tik kruopa viso kodo. Kaip ir minėjo viršuj metro, čia ne mano kurta, bet kai naudodavau puikiai tarnaudavo. Bet manau ir be anti pavargimo mokant cbugint nereikia tokio dalyko. 

 

@Hydra_Pilot Neskaičiau visko ką parašei, bet norint cbugint negaut pavargimo ir sulindimo.

 

C (Arba jūsu atsitupimo mygtukas, mano atveju ctrl) >>> Vertiesi į kuria nori puse >>> SHIFT (Arba jūsu pašokimo mygtukas).

 

Puikiai galima cbugint, tik reikia nedaryti to per greitai. O jeigu tu pavargimą gauni "Slide shotindamas" tai irgi per dažnai tai naudoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Vitaly_Romanov rašė:

 

Čia tik kruopa viso kodo. Kaip ir minėjo viršuj metro, čia ne mano kurta, bet kai naudodavau puikiai tarnaudavo. Bet manau ir be anti pavargimo mokant cbugint nereikia tokio dalyko. 

 

@Hydra_Pilot Neskaičiau visko ką parašei, bet norint cbugint negaut pavargimo ir sulindimo.

 

C (Arba jūsu atsitupimo mygtukas, mano atveju ctrl) >>> Vertiesi į kuria nori puse >>> SHIFT (Arba jūsu pašokimo mygtukas).

 

Puikiai galima cbugint, tik reikia nedaryti to per greitai. O jeigu tu pavargimą gauni "Slide shotindamas" tai irgi per dažnai tai naudoji.

Neribotai tupinėt, o ne ribotai, kaip ir anksčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...