Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edvinas_Barise

Benas_Bugas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Benas_Bugas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AIM / SPREAD 
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?:Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    1.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mačiau priešininka iš toli kad atbėga aš spaudinėdamas space nubėgau laiptais žemyn ir pasiemiau sau patogia pozicija aš jį pilnai matau jis mane irgi stengiuosi vartytis kad išvengt kulkų. Kaip matome vaizdo medžiagoje jis yra visalaika atsistojas todėl tai man neapsunkina išauti 2 kulkas tada padaryti pertrauka ir vėl išauti 2 kulkas. thanks for your attention.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Benas_Bugas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AIM / SPREAD / fastped
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?:Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  •  
  • /info lentelė:1.png 
  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0 - 13sec. Is vietos pajuda per 1sec iki max greicio. tai yra neimanomas dalykas belenkiek kartu spaudant space nes tau tas greitis po truputi kyla o ne iskarto iki 25 ir 32. // POTO NUSISUKES PASPAUDZIA DESINY KLAVISA (8974MS) (I JAXA NUSITAIKO 9056 MS) BEI 2/2 ATSISTOJAS 30 ATSTUMAS KAI VOS GALVA MATOSI.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Makuma_Hatata rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Benas_Bugas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AIM / SPREAD / fastped
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?:Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
      Parodyti paslėptą turinį

     

  •  
  • /info lentelė:1.png 
  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0 - 13sec. Is vietos pajuda per 1sec iki max greicio. tai yra neimanomas dalykas belenkiek kartu spaudant space nes tau tas greitis po truputi kyla o ne iskarto iki 25 ir 32. // POTO NUSISUKES PASPAUDZIA DESINY KLAVISA (8974MS) (I JAXA NUSITAIKO 9056 MS) BEI 2/2 ATSISTOJAS 30 ATSTUMAS KAI VOS GALVA MATOSI.

Kai nusitaikymo mygtuka paspaudi uz saves tave automatiskai ir atsuka i ta puse taprasme tu man rodos nezinai kas yra fast pedas nes as tiesiog begioju spaudinedamas space ir man palankiom situacijom nusitaikymo mygtuka paspaudziu kad atsuktu mane. Tuo labiau jeigu naudociau fast ped mano visi apsoliuciai pasisukimai butu ziauriai greiti i visas puses. Del jaxo tai tiesiog parushinau biski maciau as jo ta galva uzvedziau taikinuka pamaciau kad neina pataikyt nes perdidelis atstumas ir atsitraukiau….

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...