Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Makuma_Hatata

Lukas_Kalanta Arnas_Max

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Desimt_Litu
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Lukas_Kalanta @Arnas_Max 
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): PILDZIAU 2 UNBAN ANEKTAS. VIENOJE NECYTINAU KITOJE IKELE IRDM PO 24H I VSTK ISTRYNE UNBAN ANKETAs.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: ATSIBANINIMO PRIZIURETOJAI
  5. Įrodymai (BŪTINA):

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?  NE

 

PS. VIENA LINKA ISSISAUGOJAU KITO NE TAI SOVIAU NAUJA UNBAN ANKETA 

 

 

@Admin_Bumeris ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

(Ne)sveikas, temas paslėpiau aš, todėl Arnas_Max čia pažymėtas ne prie ko.

 

Pirmoje temoje įrodymus įsikėlei pats, vėliau sugalvojai juos ištrinti, kad gautum unbaną, įrodymus aš mačiau, man tiek ir užteko.

 

Antroje temoje atsistojęs išlindinėji, šaudai į žmogų, kuris laksto, vėliau tupėdamas šaudai į labai toli esantį žaidėją.

 

Kaip sako mano lietuvių kalbos mokytoja nevaidink šventos karvės, nes tiek čytų esi prisirašęs, kad prisijungęs į servą, turi daugiau nei pusę klavietūros suspaudyt, kad veiktų visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Lukas_Kalanta rašė:

(Ne)sveikas, temas paslėpiau aš, todėl Arnas_Max čia pažymėtas ne prie ko.

 

Pirmoje temoje įrodymus įsikėlei pats, vėliau sugalvojai juos ištrinti, kad gautum unbaną, įrodymus aš mačiau, man tiek ir užteko.

 

Antroje temoje atsistojęs išlindinėji, šaudai į žmogų, kuris laksto, vėliau tupėdamas šaudai į labai toli esantį žaidėją.

 

Kaip sako mano lietuvių kalbos mokytoja nevaidink šventos karvės, nes tiek čytų esi prisirašęs, kad prisijungęs į servą, turi daugiau nei pusę klavietūros suspaudyt, kad veiktų visi.

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD   TU katik pats pasakei kad tu zinai kad as turiu dahuja cytu. ir istrynei mano unban anketa. nors nesvarbu ar as juos buvau ijunges ar isjunges svarbu kad turiu ane ? :DDDDDDDDD @Admin_Bumeris CIRKAS ISVAZIAVO KLOUNAS LIKO @Admin_Bumeris@Admin_Bumeris@Admin_Bumeris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Makuma_Hatata rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Desimt_Litu
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Lukas_Kalanta @Arnas_Max 
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): PILDZIAU 2 UNBAN ANEKTAS. VIENOJE NECYTINAU KITOJE IKELE IRDM PO 24H I VSTK ISTRYNE UNBAN ANKETAs.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: ATSIBANINIMO PRIZIURETOJAI
  5. Įrodymai (BŪTINA):
      Parodyti paslėptą turinį

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?  NE

 

PS. VIENA LINKA ISSISAUGOJAU KITO NE TAI SOVIAU NAUJA UNBAN ANKETA 

 

 

@Admin_Bumeris ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Duok adresą, iškviesiu aš tau medikus, nes matau, kad tau reikia jų 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Makuma_Hatata rašė:

KOKS AIM KAI STOVI CIUAI IR NEJUDA BUOZGALVI TU JIBANUTAS

Apsilankykite pas psichologą, gal padės nusiraminti ir susidėlioti tinkamai mintis. :)

Tema rakinama, kad nereikėtų plėstis toliau į beprasmes diskusijas ir ginčus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...