Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Edgy_Teen

nusipirkau kreditu ir negavau, is vokietijos. (3 eurai) - 200 kreditu.

Klausimas

ka daryt? bumeris man per pora metu neatrase dar i skype, tai nelabai galiu jam rasyt jisai turi man atrasyt (buvo del kitu problemu, ir kitos paskyros kuria praradau)

 

tai kaip tos kreditus gaut man dabar? :D antro sms negavau, bet saibos nuejo vistiek (pas mane vodafone telefono tinklas)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

2021-11-11 at 13:45, Edgy_Teen rašė:

update: paysera parase man kad susisiekti su zmogumi kuris ir parduoda tas paslaugas, tai kaip man su savininku susisiekti jeigu jisai per 3 metus neatrase i skype ir man neleidzia daugiau jam parasyt? gal kas gali padet?

Tikriausiai ne taip nurodei kas nutiko ir jie automatiškai atrašė neįsigilinę. Jeigu negaunamas sms apie /atsiimti komandos parašymą, tai mes to sms nematom. Būdavo iš Vokietijos, kad reikėdavo siųsti papildomą sms patvirtinimui, perkant atsiųsdavo sms ką siųsti. Iš Vokietijos gauti šio mėnesio sms visi sėkmingai gavo kreditus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2021-11-11 at 13:45, Edgy_Teen rašė:

update: paysera parase man kad susisiekti su zmogumi kuris ir parduoda tas paslaugas, tai kaip man su savininku susisiekti jeigu jisai per 3 metus neatrase i skype ir man neleidzia daugiau jam parasyt? gal kas gali padet?

Blogai rašai. Parašot "sveikas" ir tikitės, kad atrašinės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...