Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edviinas_Drift

Tasty_Indica

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Tasty_Indica
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Ridos botas
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 

    Spoileris

    2a8aacf4e8760dfb9cee40144642bb3a22.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video, dar prašiau įrodyt ar žaidžia su joystick nesutiko
  • Nuimk įspejimą
 
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

o dieve, o dangau, dar vienas chyt vizitas, gal aš parazitas? aš žaidziu ant telefono, huawei p40 jeigu jau detaliau norit, dėl to rode joystick jaučiu, nežinau, niekada nesupratau aš ten kaip veikia tiksliai, tik užmetė arbota sustojau pasirinkau tuščia eilute, išlipau iš mašinos, ir pradėjau šaudyt į dangų, nieko parašyt negalėjau nes buvau mutę, šaudžiau todėl nes brian rašinėjo ir klausinėjo ar aš botas ar su telefonu žaidžiu, baigėsi mute ir jam atsakiau, kad ne botas, o jis rašinėjo man lipt į mašina, rašiau kad neina, nes subugino žaidima su tuo arbotu, nejo isjunkt klaveturos ir žmogeliukas pastoviai judėjo, visa šitą situaciją būtumėt matę pateiktame video, jeigu jis nebūtų nukirptas ties ta vieta kur sustojau ;< nukirpta todėl nes kazkas labai nori anticheato:/ ir dėl to liepimo sėst man atgal į mašina, jaunuoli kaip ir minėjau kažkas labai nori anticheato, o ne yra anticheatas, tad tokios teisės tu neturi, liepti ką man daryti;)

8a18ce9640912ce347fa40ecad81a2dd907.jpeg

 

Pildau: kodėl tu sprendi, kad per telefona visada būna 0 fps? man pačiam kartais fps šokinėja 35/40, per racija kai klausiau ir kitiem taip pat. kodėl tu pats meluoji apie video? aiškiai matosi nukirpta dalis, prieš išlipant man iš mašinos, keleivis kur sėdėjo g gali paliudinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...