Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jeremy_Dmax

Elts_Dipsizz

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Elts_Dipsizz
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bugina įtarimus, o po to paliko darbą. (Bugino tam, kad laimėtų /dvarzybos prizą kuris yra 100mln.)
  • Įrodymai:
    Spoileris

    f4e9c1ee40d61471cd9393ed0f128f7b603.png

     

  • /info lentelė
    Spoileris

    ecf4ff754a90dde42556be34c504f30b16.png

    Papildau: Parašius skundą buvusiam teisėsaugininkui Elts_Dipsizz, jis man pradėjo "verkti" į /sms jog kuo greičiau ištrinčiau, nes jis suprato, kad tikrai gaus teisėsaugos juodąjį sąrašą.

    Spoileris

    68f2d5591314d9b1043d7a55b96aa0ac306.png


     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisidėsiu prie šio skundo su savo vaizdo turimomis medžiagomis jog baudžia žaidėjus tik užsiregistravusius kurie žaidžia serveryje 2 minutes net sudėjus visus jo įtarimus - 510 įtarimų kas yra faktiškai neįmanoma, masiškas kitų žaidėjų baudimas be įrodymų, paprašius pateikti įrodymus jų nesulaukiama /itarimai lentelė naujo žaidėjo bei registracijos data matosi pateiktame video ir atkreipkit dėmesį į praėjusį laiko tarpą bei galite sutikrinti dėl relogų ir visa kt. Bei tegul įkelia įrodymus už visus šiuos įtarimus panaudotus prieš tik užsiregistravusį žaidėją

Spoileris

2657c410f39353eb31e2ba3d26d142d3126.png

Video:

Norėčiau jog būtų išklausyta ir kitų teisėsaugos narių nuomonė apie šį žaidėją ir ypač iš direktorių @Minde_Akm bei @Tadas_Dumcius bei reikėtų sutikrinti /ispejimai lentelę jo už ką jis juos pagrinde yra gavęs bei priimti sprendimą dėl galbūt neterminuoto Teisėsaugos Blist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 38 min., Jeremy_Dmax rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Elts_Dipsizz
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bugina įtarimus, o po to paliko darbą. (Bugino tam, kad laimėtų /dvarzybos prizą kuris yra 100mln.)
  • Įrodymai:
      Parodyti paslėptą turinį

    f4e9c1ee40d61471cd9393ed0f128f7b603.png

     

  • /info lentelė
      Parodyti paslėptą turinį

    ecf4ff754a90dde42556be34c504f30b16.png

    Papildau: Parašius skundą buvusiam teisėsaugininkui Elts_Dipsizz, jis man pradėjo "verkti" į /sms jog kuo greičiau ištrinčiau, nes jis suprato, kad tikrai gaus teisėsaugos juodąjį sąrašą.

      Parodyti paslėptą turinį

    68f2d5591314d9b1043d7a55b96aa0ac306.png


     

Prisipazystu kaltas esu zmogus sikarta. Dvarzybos man galva susuko nepirma karta jau. Nebutu ju buve nebutu nieko buve bet yra kaip yra ir dar is tokios sumos tai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šitas asmuo yra nepataisomas, negalima jam dirbti teisėsaugoje. Pas mus buvo situacija su /dvarzybom, kadangi jis buvo antroje vietoje tai pradėjo kickint kolegą kuris buvo pirmoje vietoje ir norėjo taip laimėti prieš jį. Taipogi yra ne kartą išmestas už įtarimų buginimus. Nuolatos gaudavo įspėjimus, atrodo retkarčiais masto, bet neilgam, pritariu Vlado idėjai, nes per tokius nukenčia naujokai kurie net elementaraus papeikimo nemoka parašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu sveiki matau esu paminetas :) ir ka manau apie Elts_Dipsizz, kad taip jis yra problematiskas ir yra teke ne karta jy baust ispejimais uz paprastus pazeidimus/papeikimus bet cia jau nk nepakeisi,atrodo pasakai 1 kaip ir supranta bicas klaidas savo ir pasitaisys bet va nueina miegot atsikelia ir vel trukt uz vadziu vel is pradziu kol per ausi vel negaus :D o del kokiu tai buginimu nlbj yra buve kol pas mane dirbo nes manau zinodavo kad nezaisiu su juo ir lbj greit pastebesiu tokius dalykus ir nepatingesiu susitikrint ir atitinkamai nubaust. Tai manau todel ir nedirba FTB nes perdaug jam itampos pas mane:D kad kaip ir daugiau neturiu ka ir pridurt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...