Eiti į turinį
Sweet_Brother

Leidimas dėti ginklus

Ar tai reikalinga?  

16 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai reikalinga?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Noriu pasiūlyti, kad reikėtų grąžinti tiek apsaugai, tiek teisėsaugai į spintą dėti ginklus, nes kai nusiperki ginklų neturi kur jų dėti. Pamiršęs nusipirkau didelį kiekį ginklų ir negalėjau įsidėti. Tie kas dirba tokį darbą, manau su tuo susidūrė. Tas pats ir su bagažinę.

Redaguota , redagavo Sweet_Brother
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 min., Chrome_Incognito rašė:

nueini prie dežės ir paspaudi pašalinti viską ar kažką ten panašaus pačioj apačioj GUI lentelės

Kur, ką pašalint? Turbūt nesupratai? Siūlau, kad leistų teisėsaugai ir apsaugai dėti ginklus į spintą ir bagažinę. Seniau buvo toks dalykas ir visiems gerai buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 min., Gugugi_Gugugi rašė:

jo,kad tada galetum pribugint is darbo dezes,siaip  tai uz tikrai xddd

Aš tai taip nedarau, o jei ten įsimesiu kokių 500 kulkų, blogai bus? Nemanau. Ir iš vis każkam blogai, kad kažkas pilną bagažinę ar spintą turės? Kai pasieks ginklų limitą, nebegalės dėt, nes bus pilna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 min., Sweet_Brother rašė:

Aš tai taip nedarau, o jei ten įsimesiu kokių 500 kulkų, blogai bus? Nemanau. Ir iš vis każkam blogai, kad kažkas pilną bagažinę ar spintą turės? Kai pasieks ginklų limitą, nebegalės dėt, nes bus pilna...

Tai jei tu taip nedarai, tai iskur sprendi kad kiti taip nedarys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 min., Sweet_Brother rašė:

Aš tai taip nedarau, o jei ten įsimesiu kokių 500 kulkų, blogai bus? Nemanau. Ir iš vis każkam blogai, kad kažkas pilną bagažinę ar spintą turės? Kai pasieks ginklų limitą, nebegalės dėt, nes bus pilna...

gp spintos užpildymas ir ramu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 30 min., Chrome_Incognito rašė:

gp spintos užpildymas ir ramu

O kam man mokėt limonus jei galiu jų nemokėt? Ir taip dar nuo Kento laikų naloge sėdžiu ir kainos kokios..

  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Sweet_Brother rašė:

Aš tai taip nedarau, o jei ten įsimesiu kokių 500 kulkų, blogai bus? Nemanau. Ir iš vis każkam blogai, kad kažkas pilną bagažinę ar spintą turės? Kai pasieks ginklų limitą, nebegalės dėt, nes bus pilna...

 

prieš 2 valandas(-ų), Sweet_Brother rašė:

O kam man mokėt limonus jei galiu jų nemokėt? Ir taip dar nuo Kento laikų naloge sėdžiu ir kainos kokios..

Pats ir atsakei sau. 

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...