Eiti į turinį
Sweet_Brother

Leidimas dėti ginklus

Ar tai reikalinga?  

16 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai reikalinga?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Greg_Scarpa rašė:

tu nebepjauk, tam ir buvo padaryta, kad neitų tssg dėt ginklų į spintą, kad gp turėtų iš ko uždirbti

jei jau tau taip reikia nemokamų ginklų tai prisibugink ir palik darbą

dw arba ne dw

Tai gerai, aš nusiperku iš gp ginklus ir negaliu dėt. Tai ** man iš jų pirkt tada kai negaliu įdėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 min., Sweet_Brother rašė:

Tai gerai, aš nusiperku iš gp ginklus ir negaliu dėt. Tai ** man iš jų pirkt tada kai negaliu įdėt?

jei tu dirbi teisėsaugoje, tai kam tau iš gp pirkti ginklus???

pasiimi iš dėžės ir turi, nesuprantu kur bėda

o gp pildo spintas tada kai žaidėjas duoda raktą ir spintos valdyma ir darbuotojas sudeda ginklus į spintą pats

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Greg_Scarpa rašė:

jei tu dirbi teisėsaugoje, tai kam tau iš gp pirkti ginklus???

pasiimi iš dėžės ir turi, nesuprantu kur bėda

o gp pildo spintas tada kai žaidėjas duoda raktą ir spintos valdyma ir darbuotojas sudeda ginklus į spintą pats

Bet žinok niekuo serveryje negalima pasitikėti. Duosi raktą ir spintos valdymą ir tik pamatai, kad viskas išimta ir spinta tuščia. Ką darysi tokių atveju? Galima aišku pasiimti žaidėją kuriuo pasitikiti, bet nevisada būna on

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 min., Sweet_Brother rašė:

Bet žinok niekuo serveryje negalima pasitikėti. Duosi raktą ir spintos valdymą ir tik pamatai, kad viskas išimta ir spinta tuščia. Ką darysi tokių atveju? Galima aišku pasiimti žaidėją kuriuo pasitikiti, bet nevisada būna on

todėl pildyti spintas leidžiama tik "CMC" bei valdžios atstovams ir šiaip

"Už spintą atsako namo savininkas. Jeigu bijote, kad mūsų darbuotojas iš Jūsų gali pavogti spintoje esančius dalykus - juos išsiimkite."

išsiimi narkus kol tau spintą pildo ir viskas, kokios problemos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Skaitau ir galvoju, Brotheri. Ar tu šiaip partrenktas, ar tiesiog su negalia esi. Jeigu "buvo" ir nebėra, tai vadinasi yra priežastis dėl ko "buvo", o ne "yra". 
Todėl ir uždraudė manau, nes tokie kaip tu, nori "500" įsidėti į spintą. Nejuokink... :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 valandas(-ų), Sweet_Brother rašė:

O kam man mokėt limonus jei galiu jų nemokėt? Ir taip dar nuo Kento laikų naloge sėdžiu ir kainos kokios..

Tai naloga išsipirk neverkęs:7_sweat_smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Enemy_Choke rašė:

Skaitau ir galvoju, Brotheri. Ar tu šiaip partrenktas, ar tiesiog su negalia esi. Jeigu "buvo" ir nebėra, tai vadinasi yra priežastis dėl ko "buvo", o ne "yra". 
Todėl ir uždraudė manau, nes tokie kaip tu, nori "500" įsidėti į spintą. Nejuokink... :D 

Biški ramiau bachurėli. Savo nuomonę pasilik sau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...