Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Frajer_Basketbalss
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    1.png

    8tpexpr.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : realiai visas video, bet labai gerai matosi nuo 00:24 iki 00:39
  • Haha 1
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ir ka as cia tureciau matyt? kaip zmones nejuda o i stovincius pataikau? zmones juda minimaliai, atsumus dar pasiziurek, kancas isvis nejuda, galva rodo saudau be spreado 2 pataikiau, galit testint imanoma pataikyt, gaudot uz kazkokius aimus siais laikais ir galvojat cia dar man verta buvo naudot kai likom 2 pries 6 ar 5 zmones? Bumeris ne tam anti cheata dave, ypac kai karai vyksta savi pries savus ir kazkokius aimus prikisinejat ir keliat, cmon, jai botai esat ir negalit pataikyt, nemanau kad tai sukelt turetu man rupesciu ir abejingumu, jusu nuomone pakanka, nes anti cheatai 2020metu ir va dabar Fusionas gavo 2023, faceite 10levelio, tai gal irgi aima naudoji, kad toki leveli pasiekiai? Cheatus gal is rusu perki? Ne visi turi skilla geimuose, o as sitam zaidime gyvenu ir aimu vadina, nei per sienas niekur nesaudai zmogu pamatau ir pataikau, nieko sunkaus nera, jai butum normalus ir suprastumet, nekyltu niekam pavojaus, o as esu safe del savo zaidimo, nes necheatinau, o jusu nuomone man nerupi, galit det i blista daryt ka norit, bet visi mate visi zino, ate.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...