Eiti į turinį
Airidas_Krc

Edvinas_Barise

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Edvinas_Barise
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: silent
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: -
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: +
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: video gale
  • Ar cheatino veiksmo metu?: +
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :
  • 02-04sek - pataiko per siena.
  • 05-08sek - vel pataiko per sienas. nusitaiko i fresh weed, ir po to pataiko i irmantas won, bet sistema nerodo, kad nusitaike i irmantas won
Redaguota , redagavo Airidas_Krc
  • Patinka 1
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, dėkui už pirmą papeikimą. Matau tavo video gan turi kažkokios prasmės, gal čia ir naudojau kažką, o gal ir ne? Kadangi ta siena yra peršaunama, todėl, nemanau kad čia kažkur galėjai įžvelgti silent aim'ą. Todėl tavo tie įrodymai yra niekiniai. Taipogi, jeigu būčiau naudojąs, jums taip vadinama mandrą aim'ą, pavadinimu Silent aim kuris, geba šaudyti per sienas ir pataikyti visas kulkas į žaidėją, nesvarbu jo pazicijos, tai kodėl mano visos kulkos šaudomos nėra 100% pataikynas? Gal todėl, kad silent aim'o neturiu :? O gal dėl to, kad viską spicialiai stengiausi pramissinti? Bet tada man kyla klausimas, koks čia silent aim'as, jeigu įmanoma padaryti, taip kad nepataikyčiau į žmogų esant tokiose situacijose? Isn't that concerning? Taigi, mano verdiktas, silent aim'o čia nesimato, tiesiog ilgametė patirtis, gaujų zonose, ant stogų, ir loxų šaudyme, kurie begioja nuo mano mirtinų, skausmingų, neišvengiamų, geriausio kalibro, iš geriausio Deagle, kurio nei vienas žaidėjas neturi sarg.lt serveryje, iš atstumo kurio tik AŠ sugebu šaudyti. Juk šitiek metų sarge, ir neišmokti šaudyti, turėtų būti gėda? Gal apie kokią repo dainą parašyti? Gerbiamasis Airidas_Policija a.k.a Airidas_Krc a.k.a KRC GENG vedeiva? Todėl, anti čytai testuokit, svarbiausia nesidrovėti klausti ir bandyti. Juk praktika makes us perfect. Taigi anti čytai, jeigu jums neišeis atkartoti situacijos, tai parodo mano pranašumą prieš jus, ant kiek aš esu geresnis žaidėjas šitame žaidime, ant kiek mano pelyte yra geresnė už kitų žaidėjų? Ar nauja pelytė traktuojama kaip čyt naudojimas? Nuo kada? Nuo kada negaliu žaisti su geresniu set-up'u? Negu šitų degradų, kurie dėl 100 procentų, banina už minimalius įrodymus? Kai direktorius, net nevažiuoja į zoną šaudytis, bet kaip duxelis stovi už zonos ir ieško ką filmuoti? Ar tai normalu? Manau, kad ne.

 

-Pagarbiai Kyohei_Fushiguro

  • Patinka 1
  • Haha 6
  • Už 1
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...