Eiti į turinį
Kyohei_Fushiguro

Airidas_Krc

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Kyohei_Fushiguro
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:@Airidas_Krc
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):Atsijunge arba įlindo į /pzu siekdamas išgyventi/neprarasti ginklų (TaisyklėDraudziama karo metu daryti relog'us, kad nepraradinėti ginklų. Tai tolygu spaudinėjimui F4 - gaunami 3 admin įspėjimai arba nuimamas adminas.)
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:3 lygio administratorius 
  5. Įrodymai (BŪTINA):
     
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne

 

Žiūrėti nuo 00:00 iki 00:06 sekundes. Matosi, kad jam 10 gyvybių, turbūt buvo užvartojas heros arba pamatė, kad atbėgu iki jo, dėl to atsijungė arba padare /pzu, kad išvengtų to kas neišvengiama (mirties).

 

 

Pildau: Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Jei norėjai filmuoti čyteriį, nieko aplinkui manęs nebebuvo ir tiesiog siekiai išgyventi ir pasišalink iš klubo bazės. /pzu įlindu gauni pranašumą prieš kitus.

Redaguota , redagavo Kyohei_Fushiguro
Papildžiau
  • Patinka 1
  • Haha 10
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

cia kaip bando stumt bet vis tiek mano senus cytus naudoja ir dar bugintus, nu geras kailis tu as ngl;dddddd

kiek matau sunkiai sekasi su skaitimu. paskaityk taisykle dar karta ka ji sako.

buvau padares tave pzu nes cytinai, bet buvai uzbanintas ac nario. esu per toli nuo kuzimti, tai nebuginau ir pranasumo neturejau jokio. biski sunku susigaudyt tau ziuriu.

matos kaip raso i klubo racija, kad inv tu.

 

 

Redaguota , redagavo Airidas_Krc
  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...