Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Atranka į cheaterių gaudytojus!

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Los_Santos
2. Koks jūsų amžius?: 21-eri
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 0 minučių

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 20 minučių
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? : Nes turiu tam patirties, noriu sugrįšti į komandą.
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : Esu buvęs anti cheat narys daug laiko žinau kaip kas vyksta.
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: Esu stiprių nervų ir atsakingas asmuo.
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? : Kiek prireiktų dažniau bučiau per mafijų ir gaujų karus.
9. Ką veikiate būdami žaidime? : Nebūnu šiuo momentu žaidime, nematau tam tikslo.
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : Taip
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : Taip
12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Nes esu buvęs anti cheat nariu, patirtis manau tai pagrindiniai aspektai kodėl turėtumėt pasirinkti mane.

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: Kad tusčia komanda, kokių čia dar spragų gali būti?

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? Taip

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: Stebėti mafijų ir gaujų karus užblokuoti žmonės naudojančius čytus. Prižiūrėti cheaterių skiltį, bendradarbiauti kartu su komanda ir daug kitų dalykų.

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/) 1.png

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? Taip

Redaguota , redagavo Los_Santos
  • Patinka 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rico_Shot
2. Koks jūsų amžius?: 28
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 1-2H

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 1-2H
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? : Norėčiau prisideti prie serverio , prižiurėjimo taipogi moku gauditi cit
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : Turiu patirties cheat gaudime ir naudojime
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: Sugebu prisitaikyti prie kitu , esu neutralus , neprotingas , pozityvus.
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? : 2-3h
9. Ką veikiate būdami žaidime? : Keliu rida lv ratuose , kariauju mafiju.gauju karuose , filmuoju cheaterius
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : Taip
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : Taip
12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Esu viskuom geresnis negu kiti nariai kurie užpilde

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: Korupcija , cheat naudojimas , neaktyvumas

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? Taip

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: Filmuoti cheaterius , prižiurėti sarg.lt forumo "cheateriu" skiltį

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/)
1.png

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? Taip

  • Patinka 12
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Darko_Wolverine

2. Koks jūsų amžius?: 29

3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 1-2H

 

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 1-2H

5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? : Norėčiau prisideti prie serverio , prižiurėjimo taipogi gaudausi nelegaliose modifikacijose

6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : Turiu patirties cheat gaudime ir naudojime

7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: Sugebu prisitaikyti prie kitu , esu neutralus , esu protingas

8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? : 2-3h

9. Ką veikiate būdami žaidime? : Keliu rida lv ratuose , kariauju mafiju.gauju karuose , filmuoju cheaterius zaidziu zvejyba

10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : Taip

11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : Taip

12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Nes moku pagauti netik ridos botus

 

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: Korupcija , cheat naudojimas , neaktyvumas

 

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? Taip

 

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: Filmuoti cheaterius , prižiurėti sarg.lt forumo "cheateriu" skiltį

 

16. Įdėkite parašą: https://sarg.lt/signature/Darko_Wolverine/3599E6/FFFFFF/1.png

 

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? Taip

  • Patinka 11
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Airidas_Krc
2. Koks jūsų amžius?: 23.
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: kaip turiu laisvo laiko, 2/4h. 

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: panašiai kaip ir žaidimui, bet kaip buvau anti-cheat temos visada būdavo pas mane sutvarkytos ir nepraleistos.
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? : pasižiūrėjus cheaterių skiltį, galit pamatyt, kad vis keliu čyterius ir iš jų 90proc pakanka, plius esu jau buvęs anti-cheat nariu.
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : nesu, bet... neleistinų modifikacijų kūrėjas nuo 2017, žinau kaip čytai veikia ir koks čytas ką atlieka. net ir testuot reiktu sakykim kokia cheat situacija, nebūtu sunku.
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: visiems neįtiksi, tik tiek galiu pasakyt. 
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? : taip kaip ir visada. per mafijų/gaujų karus, prisijungus į žaidimą pažiūrėjus /hacks /naujokai ir šiaip serverio įtarimus.
9. Ką veikiate būdami žaidime? : žaidžiu? veikla įvairi
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : beabėjo
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : beabėjo
12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: nes buvau jau anti-chet'as, pastovei keliu cheaterius forume, filmuoju, blokuoju, gaudausi cytuose, bei manęs žmonės klausinėja, rašinėja, mėto savo įrodymus ar čia pakaktu, nes aš buvęs anti-cheat bei 90proc mano įkeltų įrodymų pakanka.

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: tokios spragos, kad buvo tikrai free blistu kas liečia mafijas/gaujas. tam tikros situacijos nebūdavo ištestuotos ir sprendimai tokių situaciju budavo priimti per greitai.

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? beabėjo. ne pirmas kartas.

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: labai paprasta. jei įrodymai yra akivaizdus dėl čytinimo, paemi ir nubaudi. jei minimalus ir panašiai, nusprendi kartu su kitais komandos nariais. yra skype chatas kur kartu nusprendi ir priimi sprendimą dėl tam tikrų temų ar situaciju.

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/) 

Spoileris

1.png

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? beabėjo

Redaguota , redagavo Airidas_Krc
  • Patinka 19
  • Ačiū 2
  • Už 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Martynas_Stg
2. Koks jūsų amžius?: 26
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Ziurint pagal veiksma 1h iki 5h buna.

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Nedaug, esant reikalui naudoju
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? : Atvirai mane labiause domina mafiju/gauju karai, norysi rimtiems ir truputeli tvarkos, kaip pat visa savo sarg laikotarpi zaidziu uz mafijas/gaujas, truksta prieziuros paciam zaidime ypac veiksmo metu. Vienintelis kuris aktyvus anticheatas buvo zaidime yra pasalintas.
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : Esu senbuvis, esu sukaupes daug patirties ypac cheatinimo prizme, isbandes visokiausiu cheatu nekarta pats keliaves i blista uz ivairiausius cheatus, zinau kaip jie veikia ir kaip pagauti kita zaideja
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: Manau esu grieztas bet tuo paciu ir nuolankus, sutariau su dauguma zaideju, kad ir karo metu palaikau rysi su abijom mafijos pusem.
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? : Veiksmo metu manau buciau visada, nes karo dar neivieno nepraleidau, visada vakarais tik prasideda veiksmas bunu prisijunges, man tai palankus laikas po darbu prisesti pazaisti.
9. Ką veikiate būdami žaidime? : NIeko ipatingo, apart mafiju veiksmu ir zmoniu grobimu
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : Taip, visada buname ir bendraujame su kitais zaidejais nors ir nesame zaidime.
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : Taip
12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Todel kad esu su patirtim senbuvis zaidejas, tai pogi esu jau amziui su manin truputeli turetu manau paprasciau buti bendrauti, nei su mokleiveis.

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: Veiksmo metu turiu keleta pastebejimu kuriuos tikrai stengciuosi su komandos palaiminimu pakoreguoti.

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? Taip

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: Mano galva pirmutinis dalykas priziureti mafiju/gauju karus ten daugiau visada yra naudojamos neleistinos modifikacijos.

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/) 1.png

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? Taip.

 

Redaguota , redagavo Martynas_Stg
  • Patinka 10
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jonny_Skywalker
2. Koks jūsų amžius?: 19
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 1-3h, priklauso nuo poreikio būti žaidime.

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: ~30min, bet esant žaidime jis būna visada įjungtas.
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą?: Klausti reikia ne kodėl noriu tapti, o kodėl turėčiau tapti! Paprasčiausiai esu geriausias, nekorumpuotas, gero regėjimo, kad galėčiau matyti čyterio minimaliausia kaseką, galėčiau vardint ir vardint, bet čia nebūsit užsipirkę pakankamai vietos hoste, kad visas eilutes sutalpinti, todėl užteks tiek.
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas?: Esu geriausias kaip ir minėjau, galiu užfiksuoti čyterius 4k kokybe, o esant poreikiui ir 8k kokybe, todėl viskas matysis idealiai.
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: Gebu prisitaikyti prie kiekvienos įmanomos situacijos, kritininis mąstymas pramuša kiekvienas esančias lubas žemėje ir už jos ribų! Blogesnė savybė būtų tokia, kad esu per galingas visai šitai sistemai esančiai aplinkui kiekviena iš mūsų, bet tai neturėtų sutrugdyti man tapti numeris vienas AC nariu.
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui?: Čyterius stebėčiau tol kol vyktų karai ir turint atliekamo laisvo laiko paprastesnius serverio gyventojus.
9. Ką veikiate būdami žaidime?: Tarpininkauju, kariauju, bendrauju, gaudau čyterius, begu nuo policijos pareigūnų ir padirbu karts nuo karto kokiame nors darbelyje.
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa?: Žinoma, atsiradus poreikiui nors ir teamspeak3, skype, viber, zoom ir t.t..
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube?: Taip, turiu aukščiausios klasės filmavimo ir montavimo įrangą, taip pat gebu naudotis youtube ir kitomis platformomis patalpinti vaizdo įrašus.

12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Kaip ir minėjau jau keletą kartų esu geriausias, taip pat iš manęs mokėsi buvusieji šios grupuotės nariai, tokie kaip Black_Umo ir Nikita_Belov, bet kaip žinote treneriai nežaidžia, bet šiai dienai turime kritinę situaciją ir tenka treneriui ją ištaisyti!

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: Na jeigu atvirai tai nebūčiau priėmęs į komandą tokių korumpuotų žmonių kaip prieš tai minėtas Black_Umo, nes nepatvirtinta suma siekia 2,4B už parašymą - Nepakanka įrodymų.

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti? Tai žinoma, kad sugebėsiu.

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: Žinau, kad šios grupuotės tikslas yra užtikrinti tvarką ties nelegaliomis modifikacijomis serverio erdvėje ir už jos ribų, kad tos modifikacijos neplistų. O žiūrėti reikės įtartinus asmenis žaidime ir tvarkyti forumo tema už kuria atsakingi esame - mes!

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/)
1.png

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? Taip, tai kuo puikiausiai suprantu.

Redaguota , redagavo Jonny_Skywalker
skwl
  • Patinka 5
  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ANKETA (skelbti čia)

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Henry_Dylan
2. Koks jūsų amžius?: 18
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Nuo valandos iki trijų valandų.

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 60 minučių ir daugiau.
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? : Senai galvojau apie AC, stengiausi gaudyti žaidėjus gan ilgai, domėjausi apie tai bei stengiausi suprast kaip viskas vyksta. Mokiausi nepilnus 3 mėnesius iki tol, kol baigėsi admin, bet per tuos 3 mėnesius galiu pasakyti, jog anticheat pareigos man būtų tinkamos. Taip pat turėdamas nemokamą admin stengčiausi padėti žaidėjams ir spręsti problemas serveryje, noriu prisidėti prie anticheat komandos ir padėti komandai sugaudyti nelegalių modifikacijų mėgėjus.
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : Esu užsidegęs noru padėt komandai bei pasiekti savo tikslą, nenuvertinu kitų bei savo žinių ir manau galiu laisvai pretenduoti į tokias pareigas ir dirbti kartu su patyrusiais žaidėjais, žinau, jog nebūsiu našta, dėl to ir pildau į AC.
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: Gebu dirbti komandoje, nebijau priimti sprendimų, nusprendžiu tada, kai esu įsitikinęs tikrai, jog tai tiesa, galiu laisvai prisitaikyti prie sunkumų, padedu žmonėms, o neigiamų savybių žaidime neturiu, o realybės su žaidimu lyginti negalima.
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? : Kai gaudžiau cheaterius beveik 3 mėnesius laiko skirdavau nuo pat prisijungimo iki atsijungimo tai realiai vos ne visą laiką skirdavau cheateriams, jei ne žaidime tai forume stebėjau cheat temas ir mokiausi iš jų.
9. Ką veikiate būdami žaidime? : Mėgstu parybint, mėgstu pakariaut klubų karuose, netekau pavaduotojo, todėl dabar esu pašalpinis.
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : Taip
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : Taip, moku.
12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Kadangi nesu turėjęs tokių pareigų, tai automatiškai pas mane motyvacija yra daug didesnė, negu patyrusių anticheat narių, cheaterių gaudymas man yra kaip laiko praleidimas prisijungiant į žaidimą, Per 2 mėnesius pavyko pagauti 50+ cheaterių, kurie buvo nubausti (iš 60+ įkeltų) tai manau rezultatas neblogas.

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: Buvusi komanda spragų nelabai turėjo, gal kažkiek buvo piknaudžiaujama iš kaikurių AC, bet šiaip komanda buvo tikrai geros sudėties ir kokybę tikrai palaikė, į klausimus anticheat nariai visalaik atsakydavo ir paaiškindavo jei kažko nesuprazdavau.

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? Manau su komandos nariais mes užtikrintai susitvarkytume su cheat skiltimi.

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: Komandos esmė yra kuo geriau įvertinti situacijas, nubausti žaidėjus kuo tiksliau, stebėti žaidime situacijas (gaudyti nelegalių modifikacijų mėgėjus, teikti pagalbą).

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/) 1.png

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? Taip.

Redaguota , redagavo Henry_Dylan
  • Patinka 4
  • Ačiū 1
  • Sutrikęs 1
  • Prieš 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Karolis_Jax
2. Koks jūsų amžius?: Nepramusinek 
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Kiek norit tiek busiu 

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: tas pats ats
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? : Nes moku juos gaudyti ir man tai puikiai sekasi....
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : Patys zinot 
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: mandagus , paslaugus neigiamu neturiu tai nzn 
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? : trecia karta nekartosiu
9. Ką veikiate būdami žaidime? : Viskas kas imanoma
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : drasei
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : taip
12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Nzn

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: SPRAGA TOKIA KAD NEKALTI ZAIDEJAI GAUNA BLISTA :)

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? visa pusiskai teip 

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: buti atsakingam uz savo veiksmus ir t.t

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/)

Spoileris

1.png

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? taip seniukas

  • Patinka 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kenji_Yamamoto
2. Koks jūsų amžius?: 18
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 60-180 min.

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 30-60min.
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? : neįgyvendinta svajonė, kurią beveik buvau pasiekęs bet dėl savo neapgalvotų veiksmų nepavyko patekti į komandą.
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : Buvau anticheatu laikinam laikotarpiui, esu patyręs cheateris bei jų gaudytojas.
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai: Neigiamai - galiu įtūžti, bet sunkiai, galiu neišklausyti ir padaryti skubotus veiksmus. Teigiamai - komunikabilus, gebu dirbti komandoje, gerbiu kitų nuomonę, patikimas
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? : Kiek reiktų.
9. Ką veikiate būdami žaidime? : Užsiemu įvairiausia veikla nuo patruliavimo, iki statymo, ir daugelis dar visokių veiklų.
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : Taip
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : Taip
12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Turiu pakankamai patirties gaudant cheaterius, esu atsakingas asmuo, žinantis ką turiu atlikti, niekuomet nepalieku darbo nepabaigto.

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?: Šiuo momentu tuščia komanda, o šiaip spragos kurios buvo yra ištaisytos

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? Beabejo.

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: Sutvarkyti forumą, sudėti nenaudėliams naudojantiems nelegalias modifikacijas blacklistus, žaidime taipogi reaguoti į pranešimus ir beabejo padėti žaidėjams.

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/) 1.png

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? Pilnai suvokiu, jau tą etapą esu patyręs.

Redaguota , redagavo Kenji_Yamamoto
  • Patinka 6
  • Haha 1
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Blaack
2. Koks jūsų amžius?: 17
3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:  2-4h

4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 1-2h
5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? :  Kadangi daug laiko praleidžiu serveryje mėgstu paįvairinti savo veiklą ir pafilmuoti cheaterius, o nemokamas admin būtų tiesiog papildomas dalykas
6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? : Nemanau, kad esu pranašesnis nes mačiau tikrai yra turinčių daug patirties, bet ir aš turiu gal ne tiek daug, bet yra
7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai:  Mėgstantis kerštauti / Šalto proto
8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? :  Priklausytų nuo mano pražaisto laiko
9. Ką veikiate būdami žaidime? : Įvairiai, būna kariauju klubuose ar užsiemu kita veikla
10. Ar galite pilnai naudotis DC programa? : Taip
11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? : Taip
12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Nežinau, kad ir patirties daug neturiu gaudyme, bet mokausi iš klaidų ir tobulėju 

13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?:  Manyčiau, kad dažnas temų netestavimas kur tikrai yra įmanoma šaudyti taip be jokių cheat. O spragos visos išėjo nebėra ridos kelėjų

14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ? Taip

15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?:  Prižiūrėti įvairius serverio karus ty. Mafijų, gaujų / Klubų prižiūrėti tiesiog paprastus žaidėjus būti atsakingam už Cheat skiltį ir spresti ar žaidėjai bus nubausti ar ne.

16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/)

Spoileris

signature.php?name=Deividas_Blaack&text_

17. Ar supratote tai kad jeigu būsit išrinktas į mūsų komandą pradžiai 1-2 mėn galite neturėti jokių papildomų komandų? Taip

  • Haha 1
  • Už 1
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...