Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.3.12 naujos direktorių komandos

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Jason_Derul'o

Na ką galiu pasakyti, dėl komandų tai labai gerai. Bet dėl Marės galimybės unmutinti na nežinau, nebent jis palieka konkurentus ir būna kaip paprastas žaidėjas... Arba duoti tiems kurie manau tikrai neunmutins draugų t.y Fungus, bei Deividito. Na, bet sėkmės Marei, gal ir neunmutins konkurentų pažiūrėsim, bėto aš tikiu, koks tau flood turėtų pareiti, kai reiks visiems unmutes. :D

kaip pareis flood jai jie mute bus :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas per vienas tas Night_Mare, kad gauna tokias išskirtines privilegijas? Ai jo, jis gi ten truputuką serverį išlaiko. B) Suprantu dar Fungusas, Deivis galėtų unmutint, o dabar kažkoks išdygo ir gauna išskirtines privilegijas. Nenustebčiau jei jis greitai ir direktorius pradėtų rinkti. Pareigas reikia užsitarnauti, o ne siekti jų kitais būdais. Aš nei kiek nepavydžiu, nes man nusispjaut, tik kartoju, pareigas reikia užsitarnauti. Žodžiu bus taip: "Konkurentai" kiek norės galės ant kitų "stumti", įžeidinėti, keiktis ir t.t. ir jiems bus nusispjaut tas mute, kadangi Night_Mare visus "Konkurentus" unmutins, o kiti špygą, o ne unmute gaus. Nesuprantu... Visi atnaujinimai be šio puikūs. Turbūt Bumeris šiek tiek padaugino kai dėjo šį atnaujinimą...

Jo kas per vienas? Tu gal galva išsiplauk, negaliu kai tokie kaip tu rašinėja vėjus: „kažkoks išdygo“. Jis senai žaidžia, senai padeda žmonėm, senai bugus praneša, senai apgavikus gaudo, acc gražina, senai sarg.lt-info skype sėdi, senai mapina, suorganizavo ts.sarg.lt sukūrimą… Negaliu, be žodžiu tiesiog, kažkokiam mat nežinomam daviau…

facepalm4.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atėjo Night_Mare era. Ir tegul. Tai kažin ar manekas malonumas. Tai darbas ir vargas. Jei jis to norėjo, valio, tai dar vienas pliusas šiam žmogui. O jūs bent būkit malonūs ir nepavydėkit. Sėkmės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pfff, jau beveik esu įsitikines kad pvz savo draugus ten konkurentus unmutins staigiai, o savo priešus ten kurie bliste buvo nesveikai prašys įrodymų (per ta laika jaučiu ir pats mute baiksis) arba neunmutins išvis jei neteisingai mutinta... anyways o visa kita osom

Puikūs atnaujinimai,bet dėl Night_Mare nesutinku,kaip ir sakė Vytenis_Blaack unmutins savo konkurentus..

Tik dėl komandų "rep"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mieli SARG.LT serverio žaidėjai, noriu jums tarti keletą žodžių, kurie nei kiek jūsų nesujaudins ir net neprivers smegenėlių padirbėti. Išmokit viena karta gerbt kitus žaidėjus patinka jie jums ar ne, nereikšti savo kvailų minčių viešai apie jas prieš tai nepagalvojus. Visas šitas reikalas jau bręsta į naują "TELEMUNDO" serialą "Aistrų San Fierro" ar kažkas tokio. Esu ne kartą pasiskelbęs forume, kad REIKIA DUOTI ŽMOGUI ŠANSĄ. Kodėl jūs diskriminuojat žaidėjo pareigų atlikimo kokybę vien dėl to, kad jo nick'as jums kelia juoka ar, kad jis turi neslėpsiu geriausią serverio klubą? Betrūksta, kad mamoms dar nueitumėt pasiskųsti. Visus šituos reikalus sprendžia pagrindiniai serverio administratoriai, jūs neturit teisės kištis į jų sprendimus, jie patys mato visą situaciją. Nekaišiokit žmogui, kuris siekia padaryti serverį geresne vieta pagalių į ratus, geriau pamąstykit apie savo pozicija tokioje situacijoje. Esmis yra vienas iš tų žmonių, kurie gali padaryti tvarką, viską daro sąžiningai, planuotai ir kordinuotai. Nors jį jūs laikote ir pasikėlusiu bei vaidinančiu supraskit, kad kiekvienas žmogus turi savo charakterio bruožus, turi savo gyvenimo būdą, todėl jį reikia gerbti, kad ir koks bebūtų. O jei gerbti nemoki pasiūlysiu nuostabius vaistus:

poxuinas.jpg

Einam prie jūsų pamėgtos TS temos. Pabrėžiu, kad TS yra nepriklausoma nuo SAMP programa, visi ten keliami reikalavimai ar bausmės nėra siejamos su serveriu, geriau pagalvokit ar verta ten eiti jei ruošiatės pasiduoti provokacijoms ir keiksnoti kaip nepraustaburniai. Žodžiu nebenoriu čia moralų daugiau skaldyti, nors ir taip čia jų niekas neskaitys. Vien dėl jūsų aistrų manęs šitas serveris ir nebetraukia kaip buvo anksčiau ir tikrai nepagalvokit, kad aš verkiu dėl šito reikalo. Peace.

Dėkit -rep kiek norit. Čia buvo mano nuomonė. Tai buvo paskutinis postas šiame forume, galit nebesitikėt manęs matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...