Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Skaitytojų klubas.

Rekomenduoti pranešimai

Naktim dabar skaitau A.Škėmos "Balta droubulė". Tai programinė literatūra,liepė perskaityti, nes labai sunki knyga. Patikėkit, netikėjau, bet kai paėmiau keikiu save ir kitus, kad reikia skaityti. Sudėtingiausia mano skaityta knyga.

a-skema-balta-drobule-9633.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Naktim dabar skaitau A.Škėmos "Balta droubulė". Tai programinė literatūra,liepė perskaityti, nes labai sunki knyga. Patikėkit, netikėjau, bet kai paėmiau keikiu save ir kitus, kad reikia skaityti. Sudėtingiausia mano skaityta knyga.

a-skema-balta-drobule-9633.jpg

Lietuvių mokytoja užsiminė apie šią knygą, sakė, kad ją privalėsim perskaityti 11 klasėje berods, nes dabar tai išvis būtų nesuprantama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, tikrai smagu forume rasti tokią temą :). Pasidalinsiu ir aš savo kaip skaitytojo patirtimi. Skaityti tikrai mėgstu ir džiaugiuosi, kad knyga mano gyvenime nelieka nuošalyje. Mėgstu įvairią literatūrą, dažniausiai apie gyvenimą, žmonių išgyvenimus, tarpusavio sąntykius. Turiu daug mėgiamų knygų, tačiau vienos įdomiausių ir palikusių man įspūdį tai būtų:

Romualdas Granauskas - ,,Duburys''

Ė. Marija Remarkas - ,,Trys draugai''

John_Green - ,,Aliaskos beieškant'' (Aliaska, tai veikėjos vardas) - šią knygą perskaičiau per dieną.

Beprotiškai patiko Balio Sruogos - ,,Dievų miškas''

Daug kartų skaičiau David Salinger - ,,Rugiuose prie bedugnės'' - tikrai ypatinga knyga.

Labai patiko Albero Camus romanas ,,Maras''. Pradėsiu skaityti kitą jo romaną ,,Svetimas''.

Na, šiam kartui tiek, gal dar ką prisiminsiu, o anksčiau kai buvau mažesnis, žinoma, perskaičiau visas Hario Poterio dalis, jos paliko tikrai didelį įspūdį, Astridos Lindgren ,,Mažylis ir Karlsonas''.

Džiaugiuosi atradęs šią temą forume, smagu pasidalinti skaitymo įspūdžiais.

Skaitykit ir tobulėkit :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Naktim dabar skaitau A.Škėmos "Balta droubulė". Tai programinė literatūra,liepė perskaityti, nes labai sunki knyga. Patikėkit, netikėjau, bet kai paėmiau keikiu save ir kitus, kad reikia skaityti. Sudėtingiausia mano skaityta knyga.

a-skema-balta-drobule-9633.jpg

A. Škėma ir jo ,,Balta drobulė'' - tikrai kietas riešutėlis :). Perskaičiau ją, tačiau tikrai nebuvo lengva ją suvokti. Daugybė simbolių, turinčių didelę prasmę. Tokių kaip: uniforma, pirštinės, kepurė, liftas, viešbutis. Galiu palinkėti tik gerų valandų su šia knyga. Keletas knygų, kurias taip pat buvo sunku skaityti, tai F. Dostojevskio ,,Nusikaltimas ir bausmė'', V. Putino ,,Altorių šešėlyje''.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei ne paslaptis, kokio amžiaus skaitytojas esi? :)

Vasaros gale bus 16. O dėl animacijos, tai turbūt ne taip mane supratai. Nesu aš mažvaikis per dienas žiūrintis animacinius filmukus, tik sakau, kad senesnė animacija yra daug įdomesnė už šiuolaikinę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

A. Škėma ir jo ,,Balta drobulė'' - tikrai kietas riešutėlis :). Perskaičiau ją, tačiau tikrai nebuvo lengva ją suvokti. Daugybė simbolių, turinčių didelę prasmę. Tokių kaip: uniforma, pirštinės, kepurė, liftas, viešbutis. Galiu palinkėti tik gerų valandų su šia knyga. Keletas knygų, kurias taip pat buvo sunku skaityti, tai F. Dostojevskio ,,Nusikaltimas ir bausmė'', V. Putino ,,Altorių šešėlyje''.

Kuom tau sudėtingas "Altorių šešėly"? man labai patiko, įdomiai ir greitai persiskaitė. Tiesa, mums mokytojas ir tedavė vieną savaitę laiko... tai teko greitai ir naktimis skaityti (na, aš viską naktimis sakaitau :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...