Eiti į turinį
Storasis_Katinas

Mokyklinės uniformos, ar jos privalomos ?

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Nike_Zuly

Nešiojam kažkokia mėgstini vilnonį su dar kažkokia neaiškia amblema:D Neateini su ja skambina tėvams:D Asmeniškai aš nenešioju, tėvams skambino velnia žino keliasdešimtą kartą:D Ir man nusišikt ant jos:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas mus mokykloje yra privalomi švarkai ir juodos kelnės.O kas liečia ar reikia uniformos ar ne - aš už uniformas. Na, kad nepatogu, tai tiesa, bet nieko nepadarysi, taip jau yra.. Daug kas piktinasi, kad švarką galima greitai išaugti.. aš manau gali be problemų 4 metus tą patį švarką nešioti.. Juos specialiai ir pasiuva didesnius, kad galėtum nešiot keletą metų.. Daug kam nepatinka uniformos, bet tvarkos mokykloje nepakeisi, o ir su uniformomis mokiniai atrodo oficialiau, juk į mokyklą einam, o ne į kokią šventę, kad reiktų vaikščiot išsipusčius ir rodyt, koks (ia) stilingas (a) esi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Moustache

Lygiai taip pat kaip ir daugelio čia rašiusių žmonių mokyklose, mums taip pat privalomas yra tik švarkas. Penktadienį einame apsirengę laisvai ir uniformos galima nesidėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Benas_Kazukolovas

Pas mus yra, bet aš nenešioju, bet krč aštuntoj klasėj nusipirkau, o kitais metais eisiu į gimaziją ir vėl reiks pirkt... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...