Eiti į turinį
Storasis_Katinas

Mokyklinės uniformos, ar jos privalomos ?

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Gang_Fozzy

Gimnazijoje kurioje aš mokausi švarkai yra privalomi. Stovi prie durų apsaugininkas, jei pamato, kad atėjai be švarko, veda pas direktorių, o tada tiesiog duoda įspėjimą, ir išvyja iš mokyklos, tada turi eiti į namus pasiimti švarko :D p.s surenki 3 įspėjimus, tada jau nekažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Adas_England

pas manes irgi buvo uniformos nuo 8klases iki 10klases buvo juoda uniforma poto pakeite i zalia nuo 10 klases Bet jau esi 12 ir 13 klasei six forme galima su savais drabuziais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas mane gimnazijoje yra žali švarkai. Jei ateini be švarko tada tiesiog į pamoką neįleidžia arba pastabą į tamo įrašo... Dar po švarkais reikia nešioti šviesius baltinius ,bet dėl jų tik kai kurie mokytojai atsakinėti kviečia ,o kiti šeip burnoja (aš nešioju baltinius kada yra rusų pamoka ,nes pavaduotoja dėsto ,ir per seniūnų susirinkimus ,nes vėlgi pavaduotoja :D ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas mus yra mokyklinės uniformos. Švarkai, bordinės spalvos. Na, į kai kurias pamokas tik reikia švarkų, pvz: Programavimas, anglų, istorija. Viskas. Į kitas gali ir nesinešti, bet jeigu reikia, tai eini iki spintelių pasiimti. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mum tai butinai , jeigu ateini be uniformos tai pastabas raso , O jeigu salta tau mokykloje tai gali apsirengti silciau arba be uniformos . Pas mus uniformos koplektas : švarkas , lemene , kelnes . bet as nešioju tik švarka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Derrick_Willams

Šaip privalomos pas mus , bet nenešiojiu aš tiesiog kažko tamsaus apsivelku - kadangi pas mus jos tamsios :D tai nebuna skirtumo beveik :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...