Eiti į turinį
Lukas_Tuktukas

Dropinta mašina. Taip/Ne ?

Rekomenduoti pranešimai

Gal ir nieko atrodo, bet su tokiomis padarytomis mašinomis važinėti geriausia Vokietijoje autobanais bei kitur kur tikrai lygūs keliai, čia žiemom sniego daug būna, pavasarį išmuštos duobės ir visa tai gali sugadinti kas yra padaryta automobilyje.. Na nežinau, aš taip manau ir tai yra mano nuomonė, gal jūs kitaip manot? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gražu tai gražu, bet su tokiu dropu važiuot ir tokiais keliais gaila mašinos, a4 audi padropino, bet kur kas aukščiau nei čia, o gatvė renovuojama, naujus gulinčius metus sudėjo, tokie šlykštūs garsai salone, keitė padangas, dankratino mašina, o jau dugnas tai neduok tu Dieve. Reikia dropint, palaikyt formą, bet sakingai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ką man dropas nu ir gražu ,bet jis yra skirtas tiems kurie turi 2 automobilius ,nes kol tu nuvažiuosi su dropinta mašina prie ežeriuko tai nah...O jeigu turėsi normalų autombilį pavydziui kaip Audi A4 2004 tai tikrai bus tau gera ir Dropinta ir normali.

:D :D Klaune tu, kuos skiriasi audi a4 iki 2002, nes jau nuo jų eina naujas modelis ir iki '02 metų dropinta? Pzda, jei neturi ką pasakyt patylėk nesvaigęs ir nejuokinęs žmonių

Redaguota , redagavo Kobis_Bryantis
Skundėsi žaidėjai, kad negražiai elgiesi, bet nematau iš kurios pusės. Tai tik perspėju, nes ne visi gali suvokti tiesą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...