Eiti į turinį
Lukas_Tuktukas

Dropinta mašina. Taip/Ne ?

Rekomenduoti pranešimai

Mano požiūris tai visiškai neigiams į tokius dalykus, dabar laikantis teises kaip tik norisis tik aukštesnės, kad galėtum nesukdamas galvos po žvirkelius ir miškus.. Pas tėvą aukšta, tai be baimės visur lipa nei liečia nei ką..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pamiršk tokius dalykus gyvenant su tėvais, ar niekur nedirbant. Jei pradėsit kalbėt apie francų citroen pakabas - sėkmės surast veikiančią šrote

Jei turi litų, myli mašiną ir ji tau nėra daiktas nuvykti nuo taško A, iki taško B, nebūtų gaila tokiam dalykui pinigų. Kainuot kainuoja, bet geriau jau tada turėt tokį dalyką, negu jaudintis, kad kažkur nepravažiuosi. O dėl prancūziškų mašinų šroto, tai reik tikrint Lietuvišką Prancūziją - Tauragę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei turi litų, myli mašiną ir ji tau nėra daiktas nuvykti nuo taško A, iki taško B, nebūtų gaila tokiam dalykui pinigų. Kainuot kainuoja, bet geriau jau tada turėt tokį dalyką, negu jaudintis, kad kažkur nepravažiuosi. O dėl prancūziškų mašinų šroto, tai reik tikrint Lietuvišką Prancūziją - Tauragę.

nėra logikos tavo atsakyme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nėra logikos tavo atsakyme.

Eh.. kaip kam. Tikrai yra tokių žmonių, kurie nieko negaili dėl mašinos, nes jiems tai vienas iš svarbiausių dalykų. :) Kad ir kaip gaila, bet mano atsakymuose logikos daugiau ir jie bent argumentuoti, o ne kaip tavo, tik pasirinkti dėl postų skaičiaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eh.. kaip kam. Tikrai yra tokių žmonių, kurie nieko negaili dėl mašinos, nes jiems tai vienas iš svarbiausių dalykų. :) Kad ir kaip gaila, bet mano atsakymuose logikos daugiau ir jie bent argumentuoti, o ne kaip tavo, tik pasirinkti dėl postų skaičiaus.

Ne į temą šluoji, bičiuk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...