Eiti į turinį
Marius_Zero

Automatas ar mechanika?

Rekomenduoti pranešimai

Mechanine smagu su mechanine dodi gaza aši prasuki :D su automatu gal ir smagu bet kaškaip dauguma tik su mechanine todiel ir aš jimčiau,esu pralėks su automatu 3L bumeriu tai gerai jis trauke jeigu toki ir aš gaučiau tai kodėl gi ne pajimčiau ir toki bet šiaip tik mechanine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Esi bent viaraves tą automata, kad sakai traukos nėra ? :lol: Jeigu ten į 1 litro varikli isėdes automata ar kaškas tokio tai jo, aišku nėra traukos, su normaliu varikliu, automatu pavažiuok ir tada šnekėk :)

Ne blet nevairaves. Tu ble palygink koki Volvo mechanine dėže ir automatine. Aišku tu nerasi skirtumu, bet tas kuris supranta žinos koks tarp jų skirtumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne blet nevairaves. Tu ble palygink koki Volvo mechanine dėže ir automatine. Aišku tu nerasi skirtumu, bet tas kuris supranta žinos koks tarp jų skirtumas

Paaiškink tu man nesuprantančiam koks skirtumas tarp jų? :D lyginant mechaną ir paprastą automatą (ne pusiau ir ne jokį tiptronic steptronic ir pnš.) kuo jie skiriasi apart to kad automatui nereikia bėgių mėtyt ir sankabos maigyt? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Paaiškink tu man nesuprantančiam koks skirtumas tarp jų? :D lyginant mechaną ir paprastą automatą (ne pusiau ir ne jokį tiptronic steptronic ir pnš.) kuo jie skiriasi apart to kad automatui nereikia bėgių mėtyt ir sankabos maigyt? :)

Todėl kad automatas vistiek ankščiau permeta bėgi, o su mechanine tu dar gali papjaut ir greičiau begėjasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Todėl kad automatas vistiek ankščiau permeta bėgi, o su mechanine tu dar gali papjaut ir greičiau begėjasi

Kaip tau ir sakė bent kartą pavairuok automobilį su automatine pavarų dėže tada kalbėk :D visų pirma numygus stipriau akseleratorių visada jungiasi viena pavara žemiau taip kad ir su automatu gali ne ką mažiau užpjaut, o visų antra yra tokia funkcija kaip overdrive.. jeigu tu manai kad esi toks žinovas tai turėtum suprast ką ji duoda.. :D

P.S. Visada pagalvok prieš stumdamas ant kitų žmonių ar pats jau toks "kietas" esi, nes dabar tai tiksliai susivėlei.. :D

Geros dienos tau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne blet nevairaves. Tu ble palygink koki Volvo mechanine dėže ir automatine. Aišku tu nerasi skirtumu, bet tas kuris supranta žinos koks tarp jų skirtumas

a ok tu čia ekspertas volvo valdo jo ? + yra toks dalykas kaip triptronic turbut tu nežinosi nes esi vairaves tik volvo 82 metu, tai leidžia kelti apsukas iki kiek nori ir tada pats perjungi pavara neturėdamas išminti nei sankabos nes jos aišku nėra automate nei nieko, tiesiog ričiaga patrauki ir vsio, volviste tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...