Eiti į turinį
Marius_Zero

Automatas ar mechanika?

Rekomenduoti pranešimai

Aš girdėjau kad ryt bus pasaulio pabaiga, tai čiuju dabar man visiem reikia tai įrodinėt? :) visos mašinos turi savo ligas, bet vien dėl to jog kažką apie renault išgirdai, dar nereiškia kad visos automatinės dėžės "byra"... :)

Tiesą pasakius, jei kalbant apie dėvėtas mašinas, nesvarbu ar ten prancūzas ar vokietis, vistiek ta pati loterija, net ir tas pats vokietis gali hujom išeit pirmom dienom nusipirkus.. :)

Ne taip supranti žodį girdėjau, jeigu kai sėdi garaže atvažiuoja ir pasako apie mašiną? Nešneku vien apie prancūzus ant kitų mašinų taipogi daugiau bėdų būna su automatine dėže nei su mechaninė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rimcius_Block.

Nešneku apie visus modelius mašinų, pvž girdėjau kad ant ''Renault'' automatų labai genda automatinės dėžės mašinos.

jeigu mašinos bloga ekslplotacija užtat ir genda... :DD sako genda greit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne taip supranti žodį girdėjau, jeigu kai sėdi garaže atvažiuoja ir pasako apie mašiną? Nešneku vien apie prancūzus ant kitų mašinų taipogi daugiau bėdų būna su automatine dėže nei su mechaninė.

Remkis konkrečiais faktais, o ne kalbom... nes kaip minėjau dėvėti automobiliai yra loterija ir kad vienam ar kitam nusipirkus subyrėjo ta dėžė tai nereiškia kad visos byra.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Remkis konkrečiais faktais, o ne kalbom... nes kaip minėjau dėvėti automobiliai yra loterija ir kad vienam ar kitam nusipirkus subyrėjo ta dėžė tai nereiškia kad visos byra.. :)

Aš taip tau ir nesakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...