Eiti į turinį
Mantas_Shato

Patriotizmas – tai taurus darbas savo šaliai, jos kalbai ir kultūrai.

Rekomenduoti pranešimai

sausio_13.jpg

Patriotizmas yra viena iš didžiausių vertybių. Šis žodis kilęs iš lotynų kalbos žodžio „patria” - tai reiškia „tėvynė”. Patriotizmas plati sąvoka, tačiau dažniausiai suprantama kaip reiškinys, kai gerbiami, ginami ir mylimi šie dalykai: sava šalis ar regionas, jos tauta, kalba, kultūra. Trumpiau sakant, tai meilė savo tėvynei ir pasiaukojimas jai. Vienas iš patriotizmo išraiškos būdų - darbas. Darbas vardan savo šalies. Toks darbas yra laikomas tauriu, nes jį atliekame dėl kilnių tikslų, vedami savo didelio noro - ne verčiami. Už jį mums neatlyginama, bet mes jaučiame dvasinę laimę atlikę šį darbą savo mylimos šalies labui.

Ar Jums kažką reiškia tėvynė? Artėja Sausio 13-oji, bus vasario 16-oji, kovo 11-oji... Ką Jums, lietuviams, reiškia šios datos? Ką Jums reiškia Lietuva bei ar galite save vadinti patriotais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Laikau kažkiek save patriotu..

Bet patriotas yra netas kuris sako,kad myli savo tėvyne... Patriotas tas kuris aukojasi dėl savo šalies..

Tos trys tavo paminėtos datos yra labai svarbios Lietuvai.Sausio 13-oji skaudi data Lietuvai ir jos žmonėms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau patriotiškumo negalima išreikšti vien vienu banaliu žodžiu. Tai turėtų būti įaugią pasamonėje ir kraujyje. Pasakyti, kad esa patriotas gali kiekvienas, bet keli iš tų visų "patriotų" galėtų tai įrodyti? Gaila, kad lietuvių patriotizmas prasiveržia tik tada, kai reikia sirgti už krepšinio komandą arba tada, kai užsienyje, kai kasnors varo ant Lietuvos, reikia rast argumentų jos įvaizdžiui apgint.

Manau, kad natūralu, jog jaunoji karta, kuri savo kailiu nepatyrė okupacijų, karų, trėmimų, to patriotizmo turi mažiau negu tie, kurie gyveno senelių jaunystės laikais.Man asmeniškai mąstant šiuo klausimu, kyla tik viena mintis: ką aš, mano draugai, darytume jei butume gimę 15 metų ankščiau? Ir pataikytume tiesiai "ant" sausio 13? Neramu man, kad dauguma nedarytu nieko. Negaliu pakęst, bet taip jaučiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Laikau kažkiek save patriotu..

Bet patriotas yra netas kuris sako,kad myli savo tėvyne... Patriotas tas kuris aukojasi dėl savo šalies..

Tos trys tavo paminėtos datos yra labai svarbios Lietuvai.Sausio 13-oji skaudi data Lietuvai ir jos žmonėms.

Nenuvalkiota Šaulio logika. Pritariu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...