Eiti į turinį

Joe_Bidden

Nariai
 • Turinio skaičius

  88
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

27 Dar nepasireiškė

1 Sekėjas

Apie Joe_Bidden

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  TRV

Kontaktai

 • Tinklalapis
  google.com

Paskutiniai profilio lankytojai

1.065 profilio peržiūros(-ų)
 1. Joe_Bidden

  Policijos papeikimų tema

  1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Joe_Bidden 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: @Smart_Bone 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Darbuotojas uždėjo iš niekur nieko /bega nors jis buvo toli, bei taippat gaudydamas mane sunaikino mano mašina kad galėtu greičiau mane pagauti. 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA):
 2. Joe_Bidden

  Versija 2.12.56

  O, puiku!
 3. Joe_Bidden

  FTB | Papeikimai

  1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Joe_Bidden 2. FTB agento Vardas_Pavardė(už'tag'inti): @Lumuxxas_Heat 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Uždėjo bėga be jokio NUM2 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą [kelti į spoiler]:
 4. Joe_Bidden

  Gytis_Ggg

  1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Gytis_Ggg2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. free mute ir kickai3. Pilnas aprašymas. Iskickino mano ridos keleja nes negavo kelti ridos4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 5. Joe_Bidden

  Kaunas_Neatlanta

  1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. Kaunas_Neatlanta2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. free mute3. Pilnas aprašymas. dave free mute nes nesutikau kad jis keltu man rida4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 6. Joe_Bidden

  TRV Algos

  Iki šio komentaro algos sudėtos. Tadas_Turbo: + 642,000€ Laurynoska_Atv: +251,500€ Play_Easy: + 180,000€ Prosto_Adris: +307,000€
 7. Joe_Bidden

  TRV Algos

  Ši tema yra skirta Tolimujų Reisų darbuotojam, kurie nori gauti papildomą algą už atliktą darbą. Idėja yra skatinti darbuotojus efektyviau dirbti. Tai nėra privaloma, bet norint gauti algą, privalote užpildyti anketą, kuri bus pateikta žemiau. Kai baigiate darbą, turite įkelti nuotrauką su /dstatistika lentele. Gausite už tai tam tikrą nustatytą sumą pinigų kaupimui. Atsiimti galėsite juos tik savaitgalį. Taisyklės Dėl asmenų įdėtų į nalogą anketos pildyti nereikia, algą bus uždėta jei jūsų anketą patvirtins ir asmuo bus įdėtas į nalogą. Prieš išeinant iš darbo, susisiekite su manim žaidime, arba parašykite až į foruma, kitaip algos bus anuliuotos. Draudžiama padirbinėti/koreguoti nuotraukas, kitaip jos nebus užskaitytos (nuotraukos bus tikrinamos). /dstatistika nuotrauka privalo būti padaryta tą pačią dieną, tai reiškia iki 23:59. Galima pildyti tik atvežus 10 tr. priemoniu krovinių arba vaistinelių. Nuotraukos galioja 24 valandas nuo padarymo. Dėl algų kreiptis pas Joe_Bidden. Visas nuotraukas kelti į spoilerį. Sekmadienį algos nesiskaičiuos už tr. priemonių krovinius. Kainoraštis 1 minutė su darbiniu skin - 500€ 1 vaistinėlių krovinys - 8'000€ 1 tr. priemonių krovinys - 2'000€ Asmuo/Darbas įdėtas į nalogą su jūsų pagalba (nalogo pareiškimo temoje) - Asmuo 25,000€ , Darbas 100,000€ 10'000 atvežtų narkotikų arba ginklų - 5'000€ Anketa ∙ Jūsų Vardas_Pavardė: ∙ Jūsų /dstatistika lentelės nuotrauka. Išviso išmokėta pinigų - 0 Išviso sukaupta algų - 6,245,000€ Sukauptos Algos
×