Eiti į turinį

Brandon_James

Nariai
 • Turinio skaičius

  958
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Būsenų atsakymai parašė Brandon_James

 1. Day: 482

  Direktoriai vis dar dėkoja už gautus papeikimus.

  Excuse Me Reaction GIF by Mashable

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   ,, Sveikas, iš mandagumo pasisveikinu, dėkui už pirmą papeikimą... '' 

  2. (Žiūrėti 4 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 2. ĮSPĖJIMAS: nepriimkit visko asmeniškai, kai kam šito posto net nereikia, nes supranta, bet kai kas - ne. Viskas iš patirties, su kuria teko susidurti per tiek metų. 
  Žinau, kad gal 50% manęs nesupras, 20% viską pavers juokais, 20% ignoruos, o 10% supras. Tai su tais dešimčia procentų ir visomis kitomis Šiukšlėmis (tiems, kas šis pareiškimas skirtas) ir noriu pakalbėti.

  Į sargą atėjau 2016tais metais ir trumpai pristatysiu, su kuo susidūriau čia diena iš dienos. Apie šiukšles, kurios iškildavo į paviršių.

  4 žmonės šiandien mane privertė parašyti tai, apie ką šiaip nekalbu. Nesu feministė, tačiau suprantu, už ką tos merginos stovi. Už mus visas. Sarge merginų nėra per daugiausiai, todėl seksistiniai juokeliai, visokios užuomenos ir panašiai, čia tapo mano kasdienybe. Nudes platinimas? Šlykščiausias dalykas. Galvojat, kad visa tai yra malonu? Nelabai. Šlykštu. Pasibaisėtina. Bjauru.

  Tokių juokų, užgauliojimų ir panašiai girdėjau begales (šiek tiek ištraukų iš mano prisistatymo temos numesiu nuotraukoje). Iš tiesų buvo daug momentų, kai rimtai nuliūsdavau, nes, atrodo, nieko tam žmogui nesakai blogo, tačiau jis tau kerta negailėdamas. Laido riteris, ne daugiau. Tokius šiandien sutikau tris per mažiau nei 60min žaidimo (nuotraukoje). 

  Moteris yra toks OBJEKTAS (apie tai vėliau), kuris niekada pirmas nepuls į atlapus (dažniausiai, o sarge - niekada, nes nėra čia tokių), tačiau dažniausiai vyr. giminė tampa tais, kurie kabinasi. Kodėl? Kodėl taikiniais pasirenkamos taikios ir nieko blogo nelinkinčios merginos? Atrodo, kad tokie dalykai kaip žodinis priekabiavimas yra kvaili, tačiau būtent tai nuveda į dar didesnius „žygdarbius“. Dideli dalykai gimsta iš mažų, nekaltų. 

  Mergina nėra objektas, į kurį reikia kėsintis su žodžiais "imčiau", "su draugais nesidalinčiau", "pisčiau" ar dar kokiais. Tai nuvalkiotas požiūris į merginą kaip į daiktą, kuria susidomima tik dėl išvaizdos, dėl apvalumų ir tiesiog dėl gyvuliškų instinktų.

  Man, asmeniškai, šlykštu, kai vaikinai dievina seksualias merginų nuotraukas (nuotraukos spoileryje), jas viešina kaip savo profilio nuotraukas ir panašiai, nes, mano nuomone, tai tik parodo, koks menkas supratimas yra apie merginą, kokia menka pagarba jai. Ji vertinama tik dėl išvaizdos (pamąstymui: kodėl merginos nesideda seksualių vaikinų nuotraukų ant savo FB profilių? Kodėl išsilavinę žmonės tokių nuotraukų niekur neviešina? Kaip atrodytų, jeigu koks Elon Musk'as užsidėtų merginos užpakalį ant savo Twitter paskyros?), dėl papų didumo, dėl šiknos riestumo, dėl veido bruožų, dėl kojų ilgumo, dailumo, dėl liemens lieknumo, dėl kaklo ilgumo, dėl to, KOKIĄ JĄ GAMTA SUTVĖRĖ, bet ne dėl to, kas ji per žmogus... Ir čia liūdna. Žinau, kai kam tai gražu, bet tai nėra gražu merginoms, tai žemina ir žeidžia, kai esi treatinama tik kaip papai ir šikna. 

  Gal mano žodžiai yra tas pats, kaip kovoti su vėjo malūnais, bet mano prašymas - gerbkim vieni kitus. Prieš kelias dienas mane norėjo apscaminti @Zhorik_Boyko, bet atidavė milus, nes aš mergina, kaip jis sakė. Tai linkiu suprasti, kad merginas reikia gerbti ne dėl to, kad ji yra mergina, kažkieno mama, sesuo, pusseserė, močiutė ar dar kas, bet dėl to, kad ji yra žmogus. Lygiai taip pat mąstantis, turintis jausmus, savo nuomonę ir pažiūras. Kaip ir kiekvienas paprastas žmogus ir nė kiek ne prastesnis.

  Labai feministinis postas, bet su tuo kovojau daug metų ir tikiu, kad teks visą gyvenimą, nes mergina būti iš tiesų yra baisu. Nuolatiniai prisikabinėjimai internetinėje erdvėje, realiame gyvenime ir nuolatinė baimė, nes nežinai, kas tam žmogui gali susišviesti. Nuolat dairaisi per petį, bijai vakare eiti pro laiptines, kuriose pilna vaikinų, bijai apskritai vaikščioti naktį, nesijauti saugi niekur. Tikriausiai neįsivaizduojat, koks tai jausmas.

  Tai va, gerbiamieji, linkiu užaugti džentelmenais realiame gyvenime bei mylėti paneles, kurios šitame serveryje žaidžia ir žais, nes joms tikrai nėra lengva, kai kai kurie iš jūsų elgiasi taip šlykščiai. 

  Spoileris

  7e6b85aff0fb59ab9deacecc80d3b9eb122.png b777e423597ba92036e326c17161fcc8579.png 

  7770134c9582e9769df5d5ddf88d89ff111.png O čia šiandienos ištrauka iš messengeryje esančios SARGO grupės. Paliesta buvo Margaritos tema ir, jeigu rimtai, tai esu už Margaritą. Ne ji dėl to kalta. 

  1b1b549812ce636eed1569ecab88d85b910.jpg 

   

 3. @Kornelijus_Kornis siūlau trint tą taisyklę su darbo palikimo anketom nes pievas darot, arba bent padaryt kad kurie paminėti yra toj anketoj negautų įsp, nes taip išeina kad palieka kolega o tu negali nieko daryt apart reagavimo

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Aš padėkojau, bet man įspėjimų niekas nedavė, kodėl? Spėju padėka už darbą turi būti ne vienas ar du žodžiai. 

  2. (Žiūrėti 3 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 4. @Kornelijus_Kornis siūlau trint tą taisyklę su darbo palikimo anketom nes pievas darot, arba bent padaryt kad kurie paminėti yra toj anketoj negautų įsp, nes taip išeina kad palieka kolega o tu negali nieko daryt apart reagavimo

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Gerai čia yra, paprastiems darbuotojams leidžiama sureaguoti į palikimą, o valdžiai galima ir padėkoti buvusiam darbuotojui.

  2. (Žiūrėti 3 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 5. Mamaaa i made it :89_clap:

   

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Klaidų tekste privelta, bet šiaip ne taip galima suprasti kas parašyta. Mldc, Empai.

  2. (Žiūrėti 11 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 6. per kur zalgiri ziuresit 

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Baik čia minusuot, per TV gi gerai žiūrėt. O jeigu ką tai TV3 PLAY internete sueina, nors ir atsilieka nuo realaus laiko.

  2. (Žiūrėti 8 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 7. Generolas 2019-05-28 iki 2019-10-02. 

 8. @Misha_Tikras /heal neuždraustas, buvo uždrausta modifikacija AUTOMATIŠKAI pagydanti žaidėjus. Bet jo, aš nieko prieš.

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Tai pagrinde ir perkamas 3 lygio adminas, kad galėtų healint kitus... 

  2. (Žiūrėti 14 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 9. @Misha_Tikras /heal neuždraustas, buvo uždrausta modifikacija AUTOMATIŠKAI pagydanti žaidėjus. Bet jo, aš nieko prieš.

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Nusipirko adminą, turi privelegiją healint, tai tegul ir healina.

  2. (Žiūrėti 14 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 10. 3Y1A4ha.jpg

   

  Daužymas, P.S. lošiu ant HOF

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   @Domas_Sliuuzas jo, čia vienas iš tų matyt. @Vasia_Carter žiūrint kaip buildas sudėtas, jeigu rebound nedėjai taškų, tai normaliai judi.

   P.S Stealint šitam nba tai...aš įsivaizduoju kas būtų, jeigu defenderį susikurtum, tai čia virš 10+ stealų kas grajų.

  2. (Žiūrėti 8 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 11. 3Y1A4ha.jpg

   

  Daužymas, P.S. lošiu ant HOF

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Man tai geriau atrodė tavo ~35 reb, o šitie triple-double tuoj taps rutina :D

  2. (Žiūrėti 8 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 12. P: 170m

   

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Buginasi temos, pasidalinau savo nekilnojamu turtu, kurį pardavinėju. 

  2. (Žiūrėti 7 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 13. Serbai rip

  1. Brandon_James

   Brandon_James

   Galinga sudėtis, bet rezultatas silpnas. Pasirodo būna ir taip, neužtenka vien talento.

  2. (Žiūrėti 10 kitus(-ų) atsakymus(-ų) į šį būsenos atnaujinimą)

 14. Įmanomas papliusint? staciau uz  N. Zelandija ir Lietuva.

  76d34eee0de25ba512e20e7d60939ab1607.png

  34f010350056151da3dc1a4a84bf8b7b646.png

 15. Ar ši idėja pasiteisins? Pamatysime vėliau.

 16. Kokia daina groja, kai 38 dienas nežaidi sargo: 

   

×
×
 • Sukurti naują...