Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

We've found a ETS2MP account already connected to this steam account. If you have any problems with registration please create a support ticket. - Toki užraša išmetant norint užsiregistruoti ETS2MP.com Kame bėda. Steama pirkau iš žmogaus. Galbūt yra galimybė atsisiusti Multiplayer nebūtinai iš ten?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

667179e10ba45f3dafd02557b7378517367.jpg


 


Sveiki!


 


Kaip žinome artėja Šv. Kalėdos ir jos vos už nepilnų 9 dienų!  :o 


Norėjau padiskutuoti, arba tiesiog šiaip iš jūsų sulaukti kokių komentarų apie kalėdines dovanas. Ar jau žinote kam ir ką dovanosite? O gal turit antras puses kurioms esat sugalvoję osumm.. dovaną??  ^_^  O gal dar yra tokių kurie tikisi gauti kažką iš tėvų? Ar gal kažko ypatingo užsiprašėt?  :blink: 


Kaip žinome Kalėdos tai stebuklų metas, na nežinau man dar nepavyko sulaukt jokio stebuklo tai gal šiais metais pasiseks :D


Tai ką, visiems linkiu gerų artėjančių švenčių!


P.S. Linkėdamas gerų švenčių tikiuosi, kad įvyks kažkoks stebuklas mano asmeniniame gyvenime!! hihi..  ^_^ 


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

667179e10ba45f3dafd02557b7378517367.jpg

 

Sveiki!

 

Kaip žinome artėja Šv. Kalėdos ir jos vos už nepilnų 9 dienų!  :o 

Norėjau padiskutuoti, arba tiesiog šiaip iš jūsų sulaukti kokių komentarų apie kalėdines dovanas. Ar jau žinote kam ir ką dovanosite? O gal turit antras puses kurioms esat sugalvoję osumm.. dovaną??  ^_^  O gal dar yra tokių kurie tikisi gauti kažką iš tėvų? Ar gal kažko ypatingo užsiprašėt?  :blink: 

Kaip žinome Kalėdos tai stebuklų metas, na nežinau man dar nepavyko sulaukt jokio stebuklo tai gal šiais metais pasiseks :D

Tai ką, visiems linkiu gerų artėjančių švenčių!

P.S. Linkėdamas gerų švenčių tikiuosi, kad įvyks kažkoks stebuklas mano asmeniniame gyvenime!! hihi..  ^_^ 

 

Sveikas. Malonu jog aplankai grupė.

Pats atskirai nuo tėvų gyvenu tai nieko ir neprašau nes pats galiu save palepinti dovanomis!

 

TJMMxmj.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...