Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

Ehh.. man tai labiau patinka gauti dovanas, nei jas pačiam pirkti, xixi  ^_^

Kadangi gyvenu su tėvais, tai dovanas gaunu iš jų, prieš 6 - 7 metus vien žaislai kokie nors, o dabar jau tik simboliškai - Pingai, kvepalai ar šiaip koks suvenyras :D Mama čia prieš kelias dienas klausė - Ko norėčiau Kalėdom? Tai aš pasakiau man nesvarbu, tai gerai sako nupirksiu tau šlepetes už 2EUR'us :D Taip ir padarė .. dar specialiai su čekiu parvežė 1,99eur... :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O panašu jog Ultra?  :D

Ne jis vienas ant tokių grafikų žaidžia, pas mane lygiai tokios pat būdavo, na gal šiek tiek geresnės, bet neryškiai  :lol:

No hate.. žmogus žaidžia taip, kaip jam kompas leidžia..

Aš tik paklausiau, pats ne ant geriausių grafikų lošiu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, seniai žadu žadu prisistatyti, bet vis tai noro, tai laiko nerandu. Na, bet geriau dabar nei niekada :D

Taigi sunkiojo transporto serijos žaidimus žaidžiu jei galim sakyti nuo vaikystės. Pirmas žaidimas buvo 18 wheels of haul ar kaip ten, viena pirmuju daliu. Tai buvo galbut prieš 7-8m. taigi nelabai ir be pamenu. Toliau kitas žaidimas tai buvo Kelyje 2, tai irgi buvo seniai ir prie jo praleisdavau daug laiko vakarais. Tada buvo ETS pirmoji dalis kuria ne karta žaidžiau iš naujo, bet tai ir niekaip neatsidariau visko (be to tas atsidarinėjimas žiauriai užknisdavo). Na čia apie visus labai trumpai, bet galėčiau pasakot ir pasakot, nes yra tikrai daug gero laiko praleista ir daug įspūdžiu išlikę atmintyje. Na ir galiausiai prieiname prie ETS2, kurį žaisdavau ant laptopo, kuris dar net ir jo pirmas versijas vos veždavo. Turiu omenyje, kad žaisdavau ant Medium grafiku ant 15-20 fps, nes low per prastai atrodė (jo, tikrai "daunas" buvau). Taip pražaidžiau kokius 1-2 metus kol galiausiai nusipirkau stacinaru kompa (susirinkau), kuri dar ir dabar naudoju jau 2 metus ir dar veža Ultra grafikas. Taigi tokia mano istorija :)

Na o dabar pora foto, veliau ikelsiu ir kitu ;)

Pirmos akimirkos ETS2:MP

bbaec0c3f3af24ff9fe522b6ef904bac254.jpeg

3d25fe9902df0fef7adc09bcba216904309.jpeg

Na ir greičio rekordas :D (be modu ar kitu pagalbininku)

URL=http://www.part.lt/perziura/cdd1d5050cc89876bafe7870c6a432f6481.jpeg]cdd1d5050cc89876bafe7870c6a432f6481.jpeg[/url]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...