Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

Ė virai, o šitas žaidimas mokamas ? :D krč ieškau, bet nerandu :D aš nesigaudau tokiuose reikaluose, kaip atsisiuntinėti žaidimus :D. Pradėčiau ir aš :/

Mokamas jei nori žaisti multiplayer. Jei spėsi iki sausio 4 steame akcija, 4eu kainuoja, 80%, tai pagalvok, kai įprasta kaina 20eu ir daugelis už tiek pirko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mokamas jei nori žaisti multiplayer. Jei spėsi iki sausio 4 steame akcija, 4eu kainuoja, 80%, tai pagalvok, kai įprasta kaina 20eu ir daugelis už tiek pirko :)

O jeigu pvz ne multiplayeryje :D Paprastai, vienam palošt. Ir tik atsisiust iš jo to šito linko :/ http://gameris.lt/news.php?readmore=7711

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O jeigu pvz ne multiplayeryje :D Paprastai, vienam palošt. Ir tik atsisiust iš jo to šito linko :/ http://gameris.lt/news.php?readmore=7711

Jeigu vienas nori žaist, tai gali bandyt siūstis. Aš pats nusipirkau ir viskas, žaidžiu su draugais, dar + papildymų gali gauti, kitokie kroviniai, kabinų aksesuarai ir panašiai, bet spresti tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu vienas nori žaist, tai gali bandyt siūstis. Aš pats nusipirkau ir viskas, žaidžiu su draugais, dar + papildymų gali gauti, kitokie kroviniai, kabinų aksesuarai ir panašiai, bet spresti tau.

Kaip tau lengviau paaiškinti. Aš ntr steamo :/ :D Tame ir yra bėda.. Šeip turėčiau, tai atsisiūsčiau. Bet steamo niekada nebandžiau isigyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip tau lengviau paaiškinti. Aš ntr steamo :/ :D Tame ir yra bėda.. Šeip turėčiau, tai atsisiūsčiau. Bet steamo niekada nebandžiau isigyti.

Pačio steamo pirkti nereikia. Reikia tik susikurti paskyrą, ir ten yra ir 3TP žaidimų, yra ir tokių kuriuos reikia pirkti. Pinigus turėsi mokėti už pačius žaidimus, dlc arba ingame itemus. Jeigu turi kokią nors banko kortelę tau nusipirkti žaidimą problemų nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...