Eiti į turinį
Nike_Dove

Katastrofos zona. Černobylis po 24 metų

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Laurynas_Simenas

Žiauri katastrofa.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Tai jo jo, tikrai nereik, paėmė ir pats sprogimas atsitiko...jei pasidomėtum tai pati Maskva(tiksliau jau aukščiausi valstybės žmonės) liepė daryt bandymą su reaktorium, ir jo jo nekalti :D

O kas susiję daugiau tai Skandinavijoj, jeigu konkrečiau Švedijoj nebegrybauja žmonės, nes kai atėjo radioaktyvus debesis jiems palijo kaip tik ten, todėl visi švedų, norvegų turistai naudojas Lietuvoj proga pagrybaut

Jeigu ir kaltinsi ar vieną ar kitą žmogų nieko nepakeisi. Todėl ir sakau, kad nieko čia kaltint nereikia Kastecki.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nike dove matau tu čia mokslininkas esi, kad žinai kiek čia kasti reikia ir t.t Pirma baik mokykla ir tam atitinkamus mokslus ir kalbėk apie tai. O ką paskaitai internete gali būti kartais ir sapalionės.

Šneku ka esu pats girdėjas ir mates dokumentiniuose filmuose ir ivairiuose staipsniuose. Dekui kad pavadinai mane moksliniku labai malonu iš tavo pusės bet tokiu nelabai kada ir būsiu nebent kas smegenis gerai sutrenktu ir tapčiau super protingu žmogumi ;DDDDD

Mokykla esu užbaiges jau dabar mokausi kolegijoje UK.

Labai malonus komentaras Sargieti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ten daug zmoniu gyveno o dabar nei 1 zmogaus.. Dar maciau filma cernobilio dienorasciai 2012 siulau paziuret

Čiuvas nebesvaik ..Ten ligi dabar gyvena nemažai žmonių bei nuolatos dirba prie pačio rektoriaus Prancūzų ir Britų mokslininkai..Aplinkui pilną gyvenviečiu ,tik pati Pripete apleista

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Huan_Mataa

Nesinorėtų apsilankyt po visų pasakojimų, filmų ir ypač "Černobilio dienoraščių"

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Čiuvas nebesvaik ..Ten ligi dabar gyvena nemažai žmonių bei nuolatos dirba prie pačio rektoriaus Prancūzų ir Britų mokslininkai..Aplinkui pilną gyvenviečiu ,tik pati Pripete apleista

Na taip sakė apie 2-3k. ten gyvena mokslinikai, policinikai, prižiurėtojai, medikai, filosofika visokie. Kurie visa laika stebi ta zona ir saugo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ši tema man labai patinka domiuosiu visada šia tema ir ryt pražiūrėsiu tavo įkeltus video visus, tikrai labai įdomi tema. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Tony_Clips

95858454544522122 Kartus matytas filmas :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Armandas_Shiine

SHIT 2 valandos praėjo nepastebėjau nes buvo idomu....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

SHIT 2 valandos praėjo nepastebėjau nes buvo idomu....

Nu va ;D Čia kaip man su fūrom galiu žiurėti ištisas valandas :DD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Abudu video buvau matęs. Labai įdomūs. Ką galiu pasakyti tai tik tai - žiauru.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Donce_Sрlif

tikrai idomu ,pats labai domiuosi siuo dalyku ir bandau susirast kuo daugiau dok.filmu apie tai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

mačiau ir aš tą filmą baisu ten. ;//

Nu jo yra kaip yra. Baisu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...