Eiti į turinį
Nike_Dove

Kaip užsidirbate pinigus ? Ar sukate 'varkes' ?

Rekomenduoti pranešimai

Mobilkas , pc , viska kas papuola stumdau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Perku parduodu, dažniausiai sprogmenis.wink.gif

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Skull_Devill

padedu tevui klijuoti reklamas sunku darbas nes reikia lygiai padaryti padirbu po 3-6h ir duoda po 50-100lt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Gаnjа_Flаp

Manau , daug uždirbsi pardavinėdamas rubus , nes gan daug gauna pliuso www.sil.lt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš tai vasara, vaikštau per pažystamus ir klausineju ar turit darbo duot, duoda darbo, jei sunkiau kažka padaryt tai minimum 20LT i rankas, jei lengvesnis max 10LT... :D

Ir noreciau paklaust, gal žinot kas kaip ten reikia, krc suvedi prekes koda kažkokioi svetainei ar programoi ir gauni gal 0.05LT, man i AŽ parašykit jei negaila :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias -Tomas_Bekas-

Dabar aš pvz savus pinigus užsidirbu taisydamas kompus ir dviračius.Bet didesnius pinigus planuoju užsidirbt vasara Norvegijoj.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Benzinas,katolizatoriai.Varis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prostitucija užsiemu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vakar ar kada Vilniuj gaudė protitutės.. Pagavo kelias, davė baudeles :D tai sakau gal ir tave ten galėčiau rasti, tarp tų pagautų prostitučių :D

O šiaip šią vasarą nedirbu. Ilsiuosi. Žiauriai po egzų pavargau. Geriau top sporte į savaičikę po 50 lt pasiimti ir rami galva (nu aišku, būn kad ir pralošiu). Niekur neišeini š namų, o pinigėliai karts nuo karto nukrenta į kišenę (bet minuse niekd nesu sedėjęs). O ūs dirbkit, dirbkit, reik įmonėms pigios darbo jėgos. Padarot tiek pat, o gaunat mažiau nei kit. Man čia nėr teisingumo :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kartais pafotografuoju gimtadienius ar šiaip ko ten paprašo. Už litus žinoma :P

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jo, kaljanus pardavinėju. Atidaręs internetinį shopa su draugeliu. Ir dar perku kokias geras koloneles uz 1,2k ir parduodu už 2k.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pardavinėju internetinių žaidimų acc po 10-30 lt :D

Vasara einu pas kaimynus ar kitus žmones padirbėti,malkas sunešti,žole papjauti ir pnš.

Redaguota , redagavo Viktoras_Deagle

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Night_Shame.

su photoshopi piešiu dizainus,prastuminėju.padeda visviems žinomas rytis_wow(padeda surast klientų,ir juos siunčia man).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Armandas_Shiine

Na esu linkęs ant elektronikos, tai kartais atsiranda iš pažystamų tarpo, kartais ir nepažystamiems, kokia rozetę pakeist, jungiklį ar pravesti kokias virštinkines rozetes. Domiuosi ir autoelektronika ištikro tai ir žadu studijuot, tai kartais išein kokiam dėdulei pakeist maga, ar surast akumo nuoteki ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...