Eiti į turinį
Nature_Slash

Bažnyčia bei tikėjimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki Mielieji,

šiandien norėčiau padiskutuoti apie Bažnyčia, kada ją paskutinį kartą lankėte, ar esate priėje sutvirtinimą/komuniją, o gal išvis esate ne katalikas? smile.gif

Aš paskutinį kartą buvau per pirmąją komuniją, eiti išpažinties, o dabar nieko nebemoku ir nebelankau bažnyčios. Gal dėl to nebelankau, jog mano tėvams tai neaktualu ir nepakeliui.

3602758e96c961c54cf9e8331f6a787c469.jpg

Nature

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man tas pats. Perėjau komuniją ir daugiau nebuvau.

Sutvirtinimo nežadi imti ? :P Bet iš esmės... Kam čia viską eiti dabar, skaityk pliusinas mokslai papildomi dvejerius metus. Kai norėsi susituokti, paeisi pamokas 1savaite, pamoki kyšio truputuką ir vuolia! laugh.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Pаulius_Rednis

Sutvirtinimo nežadi imti ? :P Bet iš esmės... Kam čia viską eiti dabar, skaityk pliusinas mokslai papildomi dvejerius metus. Kai norėsi susituokti, paeisi pamokas 1savaite, pamoki kyšio truputuką ir vuolia! laugh.gif

Žadu. Bet laukiu draugų, klasiokų, kurie eis kartu. Vis smagiau nei vienam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Viską esu priėjęs. Išpažinties buvau prieš ~5metus :D Dievu netikiu, nes tai nelogiška. Haters gonna hate

Aš Dieva pripažystu, bet manau, jog Bažnyčia yra totali nesąmone, na ir kas kad ten šventinta vieta? pvž mūsų namai (bent jau mano ir daugelio Klaipediškių) yra šventinti kunigo, tai kodėl mes tesiog negalime prie lovos, ar į dangų žiūrint išsisakyti, savo nuodėmes ir pan.? Prievarta esame traukiami į ta mėšlą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...