Eiti į turinį
Eimantas_Kerza

Nokia Lumia

Rekomenduoti pranešimai

Jei būtum bent pusiau toks protingas, kokiu save laikai, jau būtum pats pasižiūrėjęs per paveikslėlio nustatymus :)

Siusuosi zinai foto paziuret su kuo fotkinta :lol: Ir taip turiu ka kisti i HDD, siuksliu nereikia cia man :3

Bet iskarto va matyt pagal instagrama tavo kad su i5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Siusuosi zinai foto paziuret su kuo fotkinta :lol: Ir taip turiu ka kisti i HDD, siuksliu nereikia cia man :3

Bet iskarto va matyt pagal instagrama tavo kad su i5

Įdomu, kokios talpos tavo HDD, jei nuo 2 MB jau kišis..

Patikau matyt tau labai kad taip stalkini, go on, negaila, tik verčia šiek tiek orientacija suabejoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5s ar 5 ?

5.

Pasikuitęs kompe dar vieną visai vykusią atradau. Kas šiemet nesuspėjo, siūlau nepamiršti ir kitais metais atvažiuot į Vilnių sakurų pažiūrėti, net mane, šiaip nemėgstantį visokių kvietkų, tikrai sužavėjo.

8eJvs.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5.

Pasikuitęs kompe dar vieną visai vykusią atradau. Kas šiemet nesuspėjo, siūlau nepamiršti ir kitais metais atvažiuot į Vilnių sakurų pažiūrėti, net mane, šiaip nemėgstantį visokių kvietkų, tikrai sužavėjo.

8eJvs.jpg

R.I.P. mano nosiai būtų, net nuo paprasčiausių medžių žydėjimo čiaudau tol kol jų nepraeinu :D...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas :) aš irgi ilga laika masčiau dėl tu Lumia telefonu, ar apsimoka pirkt ar ne. Draugeliai sako kad nieko gero, mažai programu ir žaidimu yra šitai operacinei sistemai. O geroji pusė sakė jog pati operacinė sistema naudoja daug mažiau resursu nei Android. Na net nežinau... Šiaip neužilgo žadu imt koki nors telefona ir vienas iš varijantu yra Sony Xperia Z.

Nu ir? Atejai pasigirti kad imsi nauja telefona? Imk gg, bent z1 pasiimk arba z2 bet aisku kisene mamos nera tokia didele, ka sneket apie savo turbut jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...