Eiti į turinį
Eimantas_Kerza

Nokia Lumia

Rekomenduoti pranešimai

Spyris į šikną samsungeriai, net panos mano, jog Samsung šūdai B)

8bb67565f39777fec711ea3845bbfd44670.png

Mano pusbratkis turi S4,sako nelagina,pats paemiau jo ta S4 nueinu i YouTube,spaudziu video ir tik po 3 sekundziu ijungia ta video,dar zaidziant Asphalt 7 buvo uzsilagines 10 sekundziu.Daviau jam savo Lumia,sako: - Kas cia per sudas,telefonas ir dar su Windowsais?As taip galvoju,uzsilagink tu su tuo S4,jei Lumia nepatinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano pusbratkis turi S4,sako nelagina,pats paemiau jo ta S4 nueinu i YouTube,spaudziu video ir tik po 3 sekundziu ijungia ta video,dar zaidziant Asphalt 7 buvo uzsilagines 10 sekundziu.Daviau jam savo Lumia,sako: - Kas cia per sudas,telefonas ir dar su Windowsais?As taip galvoju,uzsilagink tu su tuo S4,jei Lumia nepatinka.

Kai žmogus naudojasi kasdien, tai pripranta ir jam atrodo, kad nelagina. Aš kažkada Nokia 5800 su Symbian turėjau ir greitas atrodė, dabar paėmus norisi atgal į spintą padėt :)

Tik čia ne ta tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na aš turėjau lumia 630 ar koks ten buvo, bet pardaviau šiaip tikrai neblogs man buvo telefonėlis toks, bet dėja jei nori pažaist tarkim žaidimus tai siūlyčiau Andriod jis daug geresnis yra bent jau man ir daugiau žaidimu išleidžia. Lumia mano turėjo geriausia privaluma tai garsą garsiau galėjo grot muzika už samsung ir kitus mobile kuriuos matęs naudojęs.Tai jei taip tai sakau galit nusipirkt ta lumia tikrai neblogs man.Bet dabar Andriod pirksiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na aš turėjau lumia 630 ar koks ten buvo, bet pardaviau šiaip tikrai neblogs man buvo telefonėlis toks, bet dėja jei nori pažaist tarkim žaidimus tai siūlyčiau Andriod jis daug geresnis yra bent jau man ir daugiau žaidimu išleidžia. Lumia mano turėjo geriausia privaluma tai garsą garsiau galėjo grot muzika už samsung ir kitus mobile kuriuos matęs naudojęs.Tai jei taip tai sakau galit nusipirkt ta lumia tikrai neblogs man.Bet dabar Andriod pirksiu :D

Vaikelis,kuriam tik zaidai rupi,ant Lumios kruva tu zaidimu ir Asphalt ir Gta ir kiti,tad viskas normaliai yra su Lumia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki,gal žinot kaip išjungti ar sukonfiguruoti ta mano šeimos funkciją,nes negaliu parsisiusti jokių žaidimų,ar programų pvz skype,ar facebook.

Man tas pats yra kai padariau ,,reset your phone" tai dabar negaliu nieko parsisiusti. Tipo kiek issiaiskinau ijungta tevu apsauga kaip ja isjungiti nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...