Eiti į turinį
Nike_Dove

Tolimųjų reisų vairuotojai ''Furistai''

Rekomenduoti pranešimai

Va va man ir taip kartais susimatai, blin sunku viskas tačiau vistiek senai svajoju apie ši darba tad pagalvoji pagalvoji tačiau vistiek noras tokio darbo dibt nepraeina, tuo labiau kad kai pradesiu dirbt mastau tetis dar ir tureru dirbti aisiu i tapačia firma kur ir jis dirba tas ir reisus stengsiuos imt kartu su juo nes dažniausia po 2-3 furas varo ten pat pasikraut ir issikraut

tau pirma reiketu ismokt rasyt, + kodel kiekvienam sakinyje apie teva kalbi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tau pirma reiketu ismokt rasyt, + kodel kiekvienam sakinyje apie teva kalbi?

1 dalykas kai kad greit rasau uztat rasau ne lietuviskom raidem ir padarau klaidu, 2 tevas dirba sunkvžimio vairuotoju tad aš mokausi iš jo užtat ir kalbu apie ji daug ir tikrai nekievienam sakiny kalbu apie ji . problem? nepatinka ka aš rašau nesakityk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Dovydai. Po 2 metų baigiu mokykla ir užsimaniau pradėt darbą nuo : Tolimujų Reiso Vairuotojų. Kokios problemos ? Argumentai ? Pliusai ? Ar sunku pirmą ir antra karta

Kai pradedi visada sunku priprasti,įsivažiuoti į ritmą,bet poto kai pripranti pasidaro lengviau.

Pliusai: Uždarbis9nevisose firmose),galimybė pamatyti daug vietovių.

Minusai: Nemigos kankinimas,galimybė patirti avariją.

Bet +/- yra daug daugiau,čia tik išskyriau porą.

P.S Žiūrint kokioje firmoje įsidarbinsi,ir kokia ten Valdžia.o poto kai pradėsi dirbti,viskas bus su laiku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...