Eiti į turinį
Nike_Dove

Tolimųjų reisų vairuotojai ''Furistai''

Rekomenduoti pranešimai

Gal galit man paaiskint kas tas magnetas??? :D

Na Sveikas. Aš tau paaiškinsiu ką reiškia Magnetas. Taigi. Magnetas - ankščiau buvo dedamas ant greičio ribotuvo, kad galima būtų važiuoti daugiau 90km/h ir galėtum viršyti greitį. Tikiuosi paaiškinau gan suprantamai, jeigu kažko nesupratai rašyk,ką žinau atsakysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na Sveikas. Aš tau paaiškinsiu ką reiškia Magnetas. Taigi. Magnetas - ankščiau buvo dedamas ant greičio ribotuvo, kad galima būtų važiuoti daugiau 90km/h ir galėtum viršyti greitį. Tikiuosi paaiškinau gan suprantamai, jeigu kažko nesupratai rašyk,ką žinau atsakysiu.

Žinau kad senai parašyta bet čia ne tiksliai paaiškinta. Megnetas buna dedamas ne vien del to kad greičiau važiuot bet tam ,kad nesiskaičiuotu kaip darbo laikas o sakičiuoja tachografas kaip atstoju ir pvz truksta laiko tai šauni magneta pavažiuoji kažkiek ir vel nusiimi ir va jau tau yra sutaupyto laiko :) Dabar jau pradejo daryt furas kad magnetas nebelimpa kad niekas su juo nevažinetu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Nike. Labai domiuosi šia tema ir turiu klausimą, į kurį norėčiau išsamaus atsakymo. Tarkim baigiau mokykla ir noriu būti TRV, ką man daryt?

Nike neatsakineja tai atsakysiu aš. Turi pabaigti 10 klasiu jai 12 klasiu baigiai man rodos nesvarbu ir aiti i technologiju ir verslo mokykla ar kažkas panašaus ir yra sritis Logistas ekspeditorius ir teisiog aini mokintis mokinsies 3 metus, atsimokes nuo 21 metu jau galesi vairuoti Fura su priekaba iki 21 metu galesi mažas fureles vairuot manau supratai seip ziurint kokiam mieste gyveni pas mus tai taip yra nes as pats aisiu mokintis ant furos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bent aš žinau kad yra taip Baigi 10-12 klasių,jeigu nori varai mokytis Logistikos srities,arba gali nesimokyti,sulaukęs 21 metų varai laikytis teises,nuvarai į firmą kur priima be patirties ten apmoko kaip užkabinti/atkabinti viską su CMR irgi.

Nu tai jos galima ir taip bet as rasau kad jai mokais istisai pabeiges as pats aisiu po 10 klases

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

melagi , varysi po 10 ir fsio , vo as db baigsiu 12 klase ir gausiu logisto expeditoriaus specialybe ir galesim eit i furistu imone darbintis bet pirma teises gaut rieks

nu ir tik nuo 21 metu gali laikiyt teises su priekaba as pats tai zinau i kokia firma aisiu tai man problem nereik sprest i kokia firma aisiu nebent bankrotas bus tai firmai bet nemanau o seip tai dar ir taip mokintis ne mazai liko 8 klase baiksiu tada dar 9-10 ir tik tada ait :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Idomi situacija ''Paris'' mieste, Prancuzija. Ieškojome išsikrovimo vietos ir reikėjo privažiuoti iš kitos pusės kur patys matote kas dedasi... Vairuotojas paliko savo mašina ir išėjo į parduotuve palikes ijungta avarini. Tada autobusui ir mūsu ''SCANIA'' nebebuvo vietos prasilenkti taigi reikėjo užlenkti veidrodėlius abiem transporto priemonėm ir šeip ne taip prasilenkėm vos, vos...

d722ffe2f67b539b6f7ebb7dedbf3b1218.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu ir tik nuo 21 metu gali laikiyt teises su priekaba as pats tai zinau i kokia firma aisiu tai man problem nereik sprest i kokia firma aisiu nebent bankrotas bus tai firmai bet nemanau o seip tai dar ir taip mokintis ne mazai liko 8 klase baiksiu tada dar 9-10 ir tik tada ait :)

Aš tai bandysiu išsilaikyti greitu metu teises pusfūrei nuo 18 angluose ir paskui bus matyti viskas kaip gyvenimas suksis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...