Eiti į turinį
Nike_Dove

Tolimųjų reisų vairuotojai ''Furistai''

Rekomenduoti pranešimai

nu ir tik nuo 21 metu gali laikiyt teises su priekaba as pats tai zinau i kokia firma aisiu tai man problem nereik sprest i kokia firma aisiu nebent bankrotas bus tai firmai bet nemanau o seip tai dar ir taip mokintis ne mazai liko 8 klase baiksiu tada dar 9-10 ir tik tada ait :)

Dėl tu firmu nėra reikalo čia pergyventi iš anksto, visur darbuotojų trūkstą, geriausias variantas yra eiti iš pradžių į mažą firmą, įgyti patirties ir tada geriausias pasirinkimas Girteka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Augis_Noliferis kam tu sakai, kad po 12klasiu eit mokintis Logistikos ekspeditoriumi jai jis nuo 18m gali laikytis C1E1, o nuo 21m CE kateg.

Nu tai ta ir turiu omeni bet pvz pasmus ukmergėj jai nuaini i technikuma nors ir turit 18 m moninantins ligi 21 m furu teises gauni nemokamai o seip teises nera pigios furai . Kasiokai patikek Girteka nera geriausia jau geriau pasilikt mažesnio masto firmoj man pavizdžiu dėl firmos nera problemu nes aš baigęs mokslus aisiu i firma kurioje dirba mano tėtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gal kas esat girdėję apie TransMėja Šiauliuose firmą,man ją rekomendavo,kaip kiti nežinau ar apsimoka,Ima be patirties,vietoje apmoko.

Na jai vietoj apmoko tai gal gal. Seip apie sita firma kaip is pavadinimo tai zinau bet apie jos reikalus tai nieko nzn :(. Pažiurejau tinklapi kaip ir firma aprupinta viskuo reikalingiausiu. Bet viena problema važiuosi ant Mercedes Actros. Ir man taip dar atrodo kad cia atejus vienos furos tikrai neturesiu vaikščiosi ištisai per furas. Na o šeip firma šita tikrai nemaža nes dafiga ju važinėja bet varo ne po viena o po 2-3 ant atskiru mašinu aišku. Chujnia tame kad gali pakliut reisai i rusina kazakstana ir tt o tai reiškia išvarysi i reisa ant kokio mėnesio o alga bus nelabai didele nebent moka ten uz km, o ne lt nuo frakto

Ir dar cia nukopinau

Reikalavimai:

CE kat. vairuotojo pažymėjimas, vairuotojo darbo patirtis, gera reputacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ten nepakeista informacija yra,aš gi apsiklausinėjau

A nu tada aisku, seip kas man paciam sitoj firmoi nepatiktu tai tas kad jai ant tendemo pakliuni tai užsiknisi jai per gala krauni/iskrauni bet cia palyginus menkniekiai.

Svarbiausiai tai ar ten normaliai moka laiku ir kiek priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

To siekiu visą laiką,kito tikslo neturiu nes nedomina niekas kitas :unsure:

Va va man ir taip kartais susimatai, blin sunku viskas tačiau vistiek senai svajoju apie ši darba tad pagalvoji pagalvoji tačiau vistiek noras tokio darbo dibt nepraeina, tuo labiau kad kai pradesiu dirbt mastau tetis dar ir tureru dirbti aisiu i tapačia firma kur ir jis dirba tad ir reisus stengsiuos imt kartu su juo nes dažniausia po 2-3 furas varo ten pat pasikraut ir issikraut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...