Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Tolkas

Proteinas

Rekomenduoti pranešimai

Galima sakyt - taip ;)http://activesport.blogas.lt/ka-reiktu-zinoti-renkantis-proteina-baltymus-8.html dar čia pasiskaityk jei netingi , čia viskas parašyta tą ką aš tau stengiuos paaiškinti :) Be to jeigu piniginė leidžia nusipirk ir aminkių :) Paaiškinimas labai paprastas : norint pastatyti namą ko reik ? Aišku , kad be plytų ir cemento nepastatysi . Taip pat ir raumeniui "pastatyti" reikalingas baltymas ir amino rūgštys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

baigsi vartot ir pizda

;D Argumentuok :) P.S. juk gali pasirinkti aminkes ar tabletėmis ar milteliais :) tabletėse labiau koncentruoti jie būna. Asmeniškai man ir kiek esu domėjęsis , naudojimas grynų aminkių miltelių forma yra geriau nei tabletes vartoti . Pirmiausia greičiau pasisavina ir antra taip neėda kepenų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kad kuo dažniau tai sutinku , bet tikrai ne kuo daugiau . Turi valgyti tiek , kad nepersivalgytum . Apskritai viską gali gauti iš tam tikro maisto , o proteinu gali užpildyti tą dienos normą , kurią tau reikia gauti jeigu trūksta valgant vien tik naudingą tau maistą . Be to , pasiskaičiuok pats kokios tau normos reik , o kiek ten kaušelių parašyta ar kiek kiti sako varyk tai vapše "būrimas iš tirščių" , taip tik galėčiau tai pavadint . O kaip reik pasiskaičiuot ant savęs gali pasižiūrėt čia http://www.maistassportui.lt/lt?cid=225 . Apskritai , stenkis daugiau patarimus rinkti ne čia , bet iš treneriuko ar skaitykis kulturizmas.net .

girdėjęs apie bulkinimą? Valgai daug, imi maximuma baltymų. Masė žiauriai greit užkyla, veliau jeigu kažkiek gauni riebalų (tai bus visada) gali numest tuos riebalus paliekant raumenis gana lengvai, aišku kai meti, laikaisi topačio treniruočių režimo, stengiesi, kad raumuo per tą laiką nesumažėtų. Gainas didelis gaunasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu gerai, dbr turėsi tą figūrą, senatvėj kaip tėšla... 2x daugiau padirbi bet neturi problemu. Aš nepeikiu žmonių kurie tai naudoja, tegul, tai jų pasirinkimas ir už jį nieks nebaudžia. Šiaip siūlyčiau išvis nevartoti tokių nesamonių, kadangi yra tam maistas, natūralus baltymai, iškur gali žinot kas tuos milteliuose ten padirbto... Nesakau, kad ir maiste nėra, bet jau geriau valgysiu 5 - 6 kartus per dieną, 2 kartus stipriai ir sportuosiu pilnu režimu, negu versiu savo organizmą įsisavinti nereikalingas chemijas. Tai chemija ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...