Eiti į turinį
Jerry_Miguel

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Siaip jo, geresnis modas gausis. Pas mane 1500mAh batarke ir Vivi Nova kaitiklis. Pasiimk 1100 ar kazkiek daugiau batarke ir gali imt evod kaitiklk,vivi nova, kanger pro tank 2 arba 1.

Turiu evod. Neimkit evod nes pradeda gurguliuoti ir daug dumu neiskiria ir skonis nelabai išraiškingas. vivi nova šiltas garas dėl to man nlb. patinka. Protank'ai geri bet kaina didele. Jeigu tik pradeda siūlau tikrai t3s. Geriausias variantas...

P.S. Visų kurių kaitinimas iš apačios reikia turėti bateriją nemažiau 1000mah, nes kaip mažesnės labiau išsikrauna, kaitiklis nespėja išdeginti skysčio ir taip praleidžia skystį. Visalaika jei perkat tai pirma geresnę batarkę o vėliau tik kaitiklį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turiu ego ce4 ar kokia ji ten. Turiu maždaug metus. Viskas veikia gerai, bet viena karta netyčia kažkaip ištraukiau gumytę, kuri yra uždėta toj vietoj, kur sukasi tas juodas šūdas, pro kurį reik traukt, tia dabar užsisuka jis sunkiai, bet px. Turiu 6 skysčius (ananasų, kavos, kolos, energetinio, miško uogų, gold ducat.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turiu evod. Neimkit evod nes pradeda gurguliuoti ir daug dumu neiskiria ir skonis nelabai išraiškingas. vivi nova šiltas garas dėl to man nlb. patinka. Protank'ai geri bet kaina didele. Jeigu tik pradeda siūlau tikrai t3s. Geriausias variantas...

P.S. Visų kurių kaitinimas iš apačios reikia turėti bateriją nemažiau 1000mah, nes kaip mažesnės labiau išsikrauna, kaitiklis nespėja išdeginti skysčio ir taip praleidžia skystį. Visalaika jei perkat tai pirma geresnę batarkę o vėliau tik kaitiklį.

As irgi dabar isitikinau, kad evod'as nieko gero, nors isgirtas labai...

Klasiokas nusipirko evod'a ir batarke kuria ta pacia diena sulauze. Siandien atsinese i sule su savo maisytu[jis pirko skysti] skysciu. Kaitiklis man visksa pieva, tiksliai nematai kiek skyscio yra ir kada jis baigis, tipo tusinuka bande padaryt, bet uzsisukimas gaidiskas, tas skystis braskiu buvo ziauriai ziauriai slykstus. Nu dar vienas klasiokas nusipirko evoda , bet jau normalu skysti nusipirko. Ryt pezesim koks garas bus.

Apie t3s daug nuomoniu girdejau, bet dauguma jos buvo geros. Siaip kol vivi nova dar kanalina labai gerai tai nezadu keist, nebent i spyner batarke kur su knopkem ten reguliuojasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano manymo tos elektroninės daugiau kenke negu paprastos cigaretės,išvis koks tikslas rūkytis? :blink:

Visi taip sako ir visi klysta, aišku ir jose yra visokių cheminių medžiagų bet ne tiek daug, kiek paprastoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As irgi dabar isitikinau, kad evod'as nieko gero, nors isgirtas labai...

Klasiokas nusipirko evod'a ir batarke kuria ta pacia diena sulauze. Siandien atsinese i sule su savo maisytu[jis pirko skysti] skysciu. Kaitiklis man visksa pieva, tiksliai nematai kiek skyscio yra ir kada jis baigis, tipo tusinuka bande padaryt, bet uzsisukimas gaidiskas, tas skystis braskiu buvo ziauriai ziauriai slykstus. Nu dar vienas klasiokas nusipirko evoda , bet jau normalu skysti nusipirko. Ryt pezesim koks garas bus.

Apie t3s daug nuomoniu girdejau, bet dauguma jos buvo geros. Siaip kol vivi nova dar kanalina labai gerai tai nezadu keist, nebent i spyner batarke kur su knopkem ten reguliuojasi.

Turiu T3S, ilgiau pastovėjus pradeda gurguliuoti. Bet skonis viskas geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visi kangeriai visad paburbuliuoja :D Nieko rimto jei netyngi pavalyt... Ryt manau imsiu kanger protank w mini. Ziurejau ir skaiciau kad jis labai giriamas. Is visu kaitikliu statomas kaip geriausias. Tad reiks isitikint. :)

Nespėsi siulų perišinėti arba kaitiklių keitinėti, nes dega labai mini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...