Eiti į turinį
Jerry_Miguel

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Greitu metu, Ego Twist,BDC ET-S, ir energy drink skonis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Draugas turi išvienos.pusės geras daiktas,bet dauguma nusiperku,tam,kad paprikolinti. Šiaip pats esu susidomėjas tik nežinau kokia nusipirkti. Kas labiau išmano numeskit linkų .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Draugas turi išvienos.pusės geras daiktas,bet dauguma nusiperku,tam,kad paprikolinti. Šiaip pats esu susidomėjas tik nežinau kokia nusipirkti. Kas labiau išmano numeskit linkų .

Jeigu pas tave yra mieste parduotuvės kur parduoda, tai jei nori pirkti iki ~50lt tai nusipirk paprastą baterija ji kainuoja ~40lt ir kaitiklį už 10-20lt, Jeigu tikrai patiks, tada jau galiu ir pasiulyti normalu komplektą už ~100lt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikrai labai faina paVapint ir papūst rutuliukus.

Na o šeip nesiūlau pirkt kaitiklio už 10-20lt nes po jo elektroninės nebesinorės. Geriau biški geresnį. O skysti imk bet kokį tik ne fyrmos "ritchy" jie skiesti vandeniu ir labai neišraiškus skonis. Bet prieš pirkdamas elektroninę labai rimtai pagalvok ar tau jos tikrai reikia ir ar negali gaut iš pažystamų. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Greitu metu, Ego Twist,BDC ET-S, ir energy drink skonis.

Jei kaitiklis biški geresnis būtų tai būtų išvis ledas. Siūlau su laiku nusipirkt "Kanger PRO TRANK II mini", draugai turi ir labai kokybiškas ir geras dalykėlis :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jei kas bando pirkti elektroinines dėl bandymo mesti rūkyti tikrų cigarečių siūlau tabletes TABEX, tikrai padės, labai daug rekomendacijų.

Na kaip matai čia kalbame apie elektronines cigaretes...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na kaip matai čia kalbame apie elektronines cigaretes...

o kas cia tau blogai ? Jos el. cizos ir buvo tam ALE sukurtos mest rukyt. Tai kam leist pinigus jei ten tos tablietkos padeda gal met efektyviau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o kas cia tau blogai ? Jos el. cizos ir buvo tam ALE sukurtos mest rukyt. Tai kam leist pinigus jei ten tos tablietkos padeda gal met efektyviau.

Žmogau, kalbam sakau apie elektronines. Nepatinka, nežiūrėk temos. Nes nesuprantu, tavo tema ar mano? Man atrodo kad mano.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Žmogau, kalbam sakau apie elektronines. Nepatinka, nežiūrėk temos. Nes nesuprantu, tavo tema ar mano? Man atrodo kad mano.

Tai jeigu tavo tema, tai jau tipo tavo nuosava ane? :DD oj juokdariai.

Beje, saviškę įmesiu.

51240ebb5d244e33e67da258cbbd39e4500.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai jeigu tavo tema, tai jau tipo tavo nuosava ane? :DD oj juokdariai.

Beje, saviškę įmesiu.

51240ebb5d244e33e67da258cbbd39e4500.jpg

Ne, tiesiog pasakiau tam žmoguj kad čia apie elektronines kalbam o ne apie tabletes. O tu čia pradėjai aiškint kad ir tabletes gerai. Čia mūsų tai nedomina.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ne, tiesiog pasakiau tam žmoguj kad čia apie elektronines kalbam o ne apie tabletes. O tu čia pradėjai aiškint kad ir tabletes gerai. Čia mūsų tai nedomina.

Jeigu šito rūkyt nenori, perki tablietkas. vsio dila.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

BEJE NEPIRKIT PROTANK II. Praleidžia skystį pro apačią, tai viskas išsiterlina, gurguliuoja, ir baigiasi per daug greitai skystis. NEPIRKIT

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ech, nerūkykit, geriau sportuokit ar kokia kita veikla užsiimkit...

Be to elektroninės cigaretės nepadeda atsisakyti šito šlykštaus ir bjauraus įpročio, tuo labiau kažkokios tabletės: "Toks požiūris tikrai klaidingas. Rūkydamas elektroninę cigaretę žmogus ir toliau formuoja bei gilina šį žalingą įprotį. Elektroninė cigaretė jokiu būdu negali būti laikoma alternatyva, atsisakant priklausomybės, – sakė M.Vitkauskienė."

Nepatingėkit ir perskaitykit viską: http://www.ntakd.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/1006-del-elektronini-cigareci

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ech, nerūkykit, geriau sportuokit ar kokia kita veikla užsiimkit...

Be to elektroninės cigaretės nepadeda atsisakyti šito šlykštaus ir bjauraus įpročio, tuo labiau kažkokios tabletės: "Toks požiūris tikrai klaidingas. Rūkydamas elektroninę cigaretę žmogus ir toliau formuoja bei gilina šį žalingą įprotį. Elektroninė cigaretė jokiu būdu negali būti laikoma alternatyva, atsisakant priklausomybės, – sakė M.Vitkauskienė."

Nepatingėkit ir perskaitykit viską: http://www.ntakd.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/1006-del-elektronini-cigareci

Mariau, klysti :).

Bent jau man, nusipirkau el. cigaretę, parūkęs jos ~20 dūmų nebegalėjau pažiūrėt kaip kiti rūko, tikrą smarvę pradėjau jaust, o kaip paprašiau vienos, dūmą įtraukiau ir atidaviau, nes toks šlykštus skonis buvo burnoje, kad net nemoku apsakyt... O prieš tai kai normalias rūkiau normalus buvo skonis.

Nusipirkau,nepasigailėjau. Dūmų išeina labai gausiai,nesmirdi pirštai,nesmirda iš burnos, ir mažiau kenkia plaučiams.

Visi tie pizdukai yra pasirašę prieš elektronines cigaretes, kadangi tada nieks nebepirks iš parduotuvės. Tas pats kaip su samagonu - nelegalus, o uždraustas todėl,kad visi pirktų iš parduotuvės.

Na, o apie priklausomybę, ji sumažėjo. Nebenoriu pažiūrėt į tikras cigaretes, elektronines cigaretės dūmų norisi su kiekvienu kartu po biški mažiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...